Juli88 рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Картридж Xerox 106R03745 Black до принтера VersaLink C7020/C7025/C7030, Лазерний картридж Xerox 106R03745, Замовлення №№191154

Сама низька ціна + гуд сервіс) Бачу вже у 2021 році брала та писала відгук) Не зіпсувалися))
Юля рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 128A (CE323A), Замовлення №9560

Домовились з продавцем,що доставка буде на четвер на шосту годину вечора,курьєр приїхав хвилина у хвилину.Щодо самого картриджу,то він новий,без пошкоджень,підключився одразу і без проблем.
12 липня 2023 Відповісти
Sonreir рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Лазерний картридж BASF KT-737-9435B002, Замовлення №9558

Нормальні хлопці тут працюють, вислухали, порадили... дякую!
Людо4ка рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon 725, Замовлення №191091

Класна адекватна ціна. Замовила і одразу забрала із точки видачі. Добросовістний і привітний персонал. Мені тут сподобалося.
valuscar рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 59X Black (CF259X), Замовлення №191084

Лазерний картридж якісний і мені підійшов. Порадили саме HP 59X Black (CF259X) і не помилилися. Ціна в магазині нижче за багатьох офлайн. Рекомендую.
Anastasia.K рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: картридж 006R01461, Замовлення №191003

моє замовлення виконано, я задоволена
Olegded рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Картридж Q2612A, Замовлення №191008

В цілому магазин мені сподобався. Із найголовніших моментів можу виділити: - зателефонували по заявці на протязі 10 хвилин; - відправили картридж на протяці двох-трьох годин; - картридж приїхав за ддві доби, новий, робочий, мені підійшов; - консультант привітний і знаючий товар, картридж підібрав правильний як раз під мій HP LaserJet 1010, без нюансів. Дякую!
Відповідь представника «System Print UA»
Дякуємо за відгук! Будемо раді знову Вам допомогти!
Ник К рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Картридж Q2612A, Замовлення №191008

Вперше купувала у цьому магазині і мені він сподобався. Консультант дуже відповідально поставився до мого вибору. Надав мені гарну, а головне зрозумілу, як для мене, консультацію, дав поради щодо вибору і в результаті картридж мені підійшов. Залюбки буду сюди ще звертатись.. Рекомендую!