Андрей Живодер рекомендує цей магазин

Дуже все чудово рекомендую
Алёна Грамчук рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Прасувальна система Laurastar S Pure, Замовлення №#4132

Дуже задоволена покупкою, це rolls Roy’s серед прасувальних систем. Менеджер все підказав, швидко відправили і гарний сервіс після отримання товару. Нададуть відповідь на будь яке питання. Рекомендую!!!
IhrOk рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Телевізор Philips 50PUS8507/12, Замовлення №1046

Volodimir Kets рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Телевізор , Замовлення №Philips 50pus8507/12

Придбав у данному магазині телевізор, надзвичайно вдячний за оперативність, зранку підтвердив замовлення, ввечері відправили, на наступний день вже був у мене, задоволений покупкою на всі 200%. + Найнижча ціна серед інших магазинів.
Відповідь представника «SINVIK»
Вам дякуємо за замовлення та що поділились досвідом звернення в наш магазин!
DmSoul не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 липня 2023

Хотів купити: Тостер Delonghi CTOV 2103.AZ

Декілька разів залишав замовлення, жодного разу не отримав зворотній зв'язок. Якщо на початку покупки вже виникає така проблема, можу тільки уявити, як вирішувати проблему, якщо товар буде бракований чи зламається. Співчуваю власнику цього магазину.
Відповідь представника «SINVIK»
Доброго дня, DmSoul! Приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! На жаль, у нас були проблеми з базою замовлень, тому жодне замовлення не відображалося та не могло бути прийняте. Наразі ми виправили усі проблеми і працюємо у звичайному режимі. Сподіваємось на Ваше розуміння ! Хорошого дня!
Паша рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3515AK, Замовлення №1023

Чудовий магазин, найнижча ціна на цю мікрохвильовку в інтернеті, відправили без передплати, дуже швидко відправили (трохи більше години пройшло з моменту замовлення і товар вже був на пошті)
Відповідь представника «SINVIK»
Павло, вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів))
Лесюня Гнатюк рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Siemens TE655319RW, Замовлення №979

Однозначно рекомендую цей магазин,менеджер звязалась швидко,уточнили всі деталі,а саме головне пішла мені на поступки,за що дуже вдячна. Товар приїхав швидко,не ушкоджений,протестований на виявлення дифектів, а що головне ціна була надзвичайна приємна в порівнянні з іншими магазинами. Тому хто бажає купити товар у цьому магазині,думаю не пошкодує
Відповідь представника «SINVIK»
Лесюня Гнатюк, дякуємо за високу оцінку роботи магазину! Нехай покупки приносять лише позитивні емоції.
Katya Shanta рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Samsung SC43U0 (VCC43U0V3D), Замовлення №974

panoles рекомендує цей магазин
11 жовтня 2021

Купив: Телевізор LG 32LM6380, Замовлення №69

Все чудово! Супер ввічлива підтримка! З телевізором теж все добре. Однозначно рекомендую!