elite_gang рекомендує цей магазин
1 січня 2023

Купив: Стартовий комплект Philips Hue E27 White and Color 1100лм 75Вт 2 шт. + Dimmer + Philips Hue Bridge, , Замовлення №220867781

Дуже задоволений якістю товару, його оригінальністю і швидкістю доставки
Andrey Danylov не рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: LED Philips Hue White And Color E27

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Відправили мені не новий товар. Коробка була зі слідами вскриття, на лампочці були сліди використання. Не купляйте тут.
Andrew Kochulab рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: Philips Hue Lightstrip, Philips Hue Bulbs

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Рекомендую продавця, уже не раз замовляю лампочки, підсвітки і різні аксесуари, все приходить швидко, усім задоволений!
Антон Троянский рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Philips Play HDMI Sync Box

estevez рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Philips Hue White Ambiance E14, Замовлення №200389506

aseasd asdasd рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Умная адаптивная динамическая фоновая LED подсветка Govee Immersion для любого телевизора 55-65 дюйм, Замовлення №192735526

Рекомендую !!! Профессиональная консультация Быстрая отправка в этот же день Качественный товар.
Stanislav Alexandrovich рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Декілька наборів ломпочок Philips HUE, та HUE Bridge

Дуже оперативно відреагували на замовлення, весь товар прийшов згідно замовлення, вже два місяці все добре працює. Гарний продавець та гарний товар, свою ціну системи Philips HUE виправдовує.
Владислав Олегович (g0dL1ness) рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Купив: Светодиодная лампа LED Philips Hue E27, Замовлення №59000815107029

Все гуд, рекомендую
BobStudio рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: Philips Hue Lightstrip Plus V4 2m

Все в отличном состоянии, товаром доволен, продавцу спасибо за оперативность и понятное разъяснение по всем интересующим меня вопросам.
Sergey Pritulyak рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Блок управления Philips Hue Bridge 2.1 Apple HomeKit ZigBee 3.0 EU и Умная цветная светодиодная лент

Очень приятные впечатления остались как о продавце, так и о товаре. Менеджер проконсультировал по всем вопросам, отправили очень быстро. Ассортимент Phillips Hue в данном магазине самый широкий из всех, что удалось найти в Украине. И почти все в наличии. Phillips Hue это нечто. Один из лучших (если не лучший) вариант для создания качественного освещения в доме!