Oleksii Malakan рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК AT2020USB+, Замовлення №4483

Купив мікрофон за ціною як на офіційному сайті виробника, без накруток. Напевно що по акції, бо до останнього думав що прийде підробка з Алі. Але ні, все оригінальне, все добре, відправили швидко. Працездатність поки не перевіряв, але зовні все ціле. Магазину дякую.
Bohdan Levchenko рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Студійний монітор T8V, Замовлення №276815448

Самий крутий і швидкий музичний магазин в Україні, дуже раджу :)
hello_dim рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Студійний монітор Eris E3.5, Замовлення №275187879

Все супер. Дякую!
dspct рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Студійні навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M20xBT, Замовлення №274394940

Швидко прийняли і опрацювали замовлення, швидко відправили. Ціни і наявність співпадають, гарна комунікація, товаром задоволений. 10/10
Ігор Корчагін рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс UMC202HD, Мікрофон студійний/ для ПК NT1 5th Generation Black, Замовлення №273701642

Дуже швидко все оформили, і відправили на наступний день, адже замовлення було зроблено ввечері. Весь товар був добре запакований і в належному стані. Я задоволений.
Юрий Санкевич рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК SM58SE, Замовлення №271073377S

Замовив та отримав мікрофон Shure SM58SE , товар якісний, замовлення виконано в заявлені сроки, щиро дякую за гарне відношення, УДАЧІ ВАМ!
mrEiger рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК PodMic, USB аудіоінтерфейс ID4 MKII, Замовлення №270839159

kodos рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: USB аудіоінтерфейс iD14 MKII, Замовлення №270858266

Купив аудіоінтерфейс, сплатив промоплатою. Все прийшло як треба, нове, запаковане, з чеком та гарантією. Дуже радий:)
Kirill Moiseyev рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Цифрове піаніно Yamaha P-145 B, Замовлення №AEBT0001615047

Швидко звязались, перепитали відділення. Гарно запаковано. Не просили ніяких завдатків чи передплати! Супер. Рекомендую. Якісний та оригінальний інструмент по найкращій ціні!
spacepackin рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Навушники без мікрофону DT 990 Pro (459038), USB аудіоінтерфейс ID4 MKII, Замовлення №269286569

Купил звуковую карту audient id4 mkii и наушники beyerdynamic dt 990 pro 250 ом, отправили сразу же после оформления заказа, всё пришло целое, оригинальное и рабочее по низкой цене.