Богдан Сергеев рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: DJ програвач Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver AT-LP120XUSBSV, Замовлення №288453198

Замовляв програвач вінілу в подарунок. Дуже задоволений, в день замовлення швидко відповіли на мої питання і опрацювали. Вже наступного дня отримав з пошти. Обов'язково замовлятиму тут знову!
Дмитро рекомендує цей магазин

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 5th Generation Black, Замовлення №288321200

Швидко зв?язались і доставили! Користуюсь без нарікань. Рекомендую!
Абдулаєв Сергій рекомендує цей магазин

Купив: Комбопідсилювач Fender Mustang LT25, Замовлення №288364597

Покупкою задоволені!
Светлана Журавлева рекомендує цей магазин

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-30X BK, Замовлення №288166910

Замовлення прийшло дуже швидко приємно здивовані і задоволені якістю дякуємо!
Олександр рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Семплер BOSS RC-505 MKII, Замовлення №287475922

Зв?язалися одразу, товар у наявності . Все ок!
Роман рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №287069301

Що можу сказати, я задоволений. Тепер прослуховування музики одне задоволення. Окрема подяка магазину за своєчасну доставку та кваліфікований персонал. Дякую!
Мар'яна Денисова рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Yamaha P-225 WH, Замовлення №286883114

Хороший магазин. Швидко, фахово. Є вибір аксесуарів для піаніно. Рекомендую до покупок!
Lubimov Dmitriy рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: держатель, кріплення для мікрофона Rode Держатель для микрофона Interview GO, Замовлення №286677759

Доволен вполне, как и ожидал - качество супер. Работа магазина так же приятно удивила, заказ быстро оформили и доставили.
Владислав Королев рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний Rode PodMic USB, Замовлення №286321373

Все добре, швидко звязались і доставили!
Анастасия рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen, Замовлення №286515492

Продавець все виконав на відмінно: товар був в наявності з актуальною ціною, детально проконсультували, швидко відправили. Щодо товару - на перший погляд задоволені, але треба більше часу на тестування