Ціна збігалась із заявленою на hotline
Оксана Радованова рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Студийный конденсаторный микрофон Rode NT1 Signature Black, Замовлення №299981210

Привітний та професійний магазин. Дякую працівникам за рекомендації та бажаю здоров'я, благополуччя, миру і високої зарплати!
Andriy рекомендує цей магазин

Роботою магазину задоволений
Алексей рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: MIDI-клавіатура AKAI MPK MINI PLAY MK3, Замовлення №298736249

Купляв другу на день народження. Замовлення було виконано чітко. Товар відповідає якості
AlexandrK рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Педаль Roland DP10, Замовлення №297880957

Aleksandr рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Стійка для цифрового фортепіано ROLAND KSC-70BK, Цифрове піаніно Roland FP-30X BK, Замовлення №297428888

Зателефонував, потрапив на менеджера Романа, все детально пояснив, підказав......купив. Приїхало буквально через пару днів. Рекомендую.
Владимир Бирюков рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Накамерна радіосистема RODE WIRELESS GO II, Замовлення №297263320

Користуюся послугами цього магазину не вперше. Можу рекомендувати!
Konstantin рекомендує цей магазин
16 червня 2024

Купив: Студійні навушники Beyerdynamic DT770 Pro 250 Ohm, Замовлення №295392970

Покупкою дуже задоволений: найнижча ціна, якісні та оригінальні навушники. Посилка була відправлена в той же день після замовлення. Дуже дякую магазину desound.com. 100% рекомендую!!!
Олександр Прилипко рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: USB аудиоинтерфейс Native Instruments Komplete Audio 2, Замовлення №1

Придбав звукову карту, зв'язались швидко, відправили швидко, товар якісний, все топ, дякую!
Mari Ying рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-10, Замовлення №292145737

Чудовий магазин. Обслуговування на найвищому рівні.