Kirill Shiyan рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: dream toys the girl next door tori, Замовлення №7118

Покупкою задоволений на всі 100%, приємно вразила оперативність! Щиро рекомендую магазин.
Нечаев Игорь рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: вібратор класичний Magic Motion Awaken (SO3111), Замовлення №7033

Дуже вдячний магазину за якісну консультацію, приємну вартість товару і швидку доставку. Нам все сподобалось, будемо тепер вашими постійними клієнтами.
Nadezhda Vashchenko рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: вібратор класичний Womanizer Starlet 3 Turquoise (W44089), Замовлення №6951

Гарне обслуговування та ціни! Все швидко та без проблем!
Фролов Р.П. рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Масажер простати Magic Motion Solstice (SO3112), Замовлення №6712

Відмінна якість товару, на сайті все гарно розписано, навіть питань продавцеві не довелося ставити. Привітний персонал. Доставка швидка до речі.
Popova Oksana рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: вібратор класичний Satisfyer Heated Thrill (SO6087), Замовлення №5110

Товаром задоволена, ціни у цього продавця одні з найнижчих, товар якісний, все відповідає описам продавця) Магазину ставлю 5+. Рекомендую!)
Дмитрий Верес рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: svacom mini emma plum red, Замовлення №5066

Передзвонили, уточнили, менеджер усе підказав. Обслуговування на висоті. Всім рекомендую!!
Benger Khalif не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Вакуумная помпа с ручным насосом Men Powerup Black, Замовлення №15031941

Приїхало не те що замовляв! В описі товару на сайті було вказано, що насадка у комплекті! По факту не виявилось. На повідомлення НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ! Двічі подумайте перед замовленням у цьому магазині .
Вика Хализова рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: вагінальний лубрикант Pjur Basic Water Glide 100 мл (PJ10410), вібратор класичний Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №4503

Дуже сподобався магазин, та спілкування з менеджером. Товар відповідає заявленним характеристикам.
Lera S. рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: вібратор класичний Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №4481

Рекомендую цей магазин! Завжди замовляю тільки тут. Швидко, якість товарів відмінна, ціни найнижчі.
Гусаим Андрей рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Масажер простати We-Vibe Vector (W44013), Замовлення №4297

Нормальний магазин з адекватною ціною на товари. Все добре. Все швидко і якісно. Рекомендую цей магазин.