IgnatOFF рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Літні шини Matador Hectorra 5 (195/65R15 91T), Замовлення №12108

Велика подяка Дмитру. Підібрав, проконсультував, доставив. Всім задоволений.
Mazafakator рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Літні шини Nexen WinGuard Sport 2 WU7 (235/40R18 95V), Замовлення №11947

Велика подяка магазину і менеджеру Дмитру що відповів 1го січня і вже 2го ввечері резина стояла на авто! Все розповів, порадив і головне відгукнувся і пішов на зустріч не зважаючи на свята. Дуже великий контраст з відомими великими магазинами які або не працювали (при чому на сайті не вказаний графік роботи на свята), або не зважаючи на відмітку що є в наявності в місті казали приходьте після свят (10го) і чекайте переміщення із дального складу. Успіхів компанії!
Crasher не рекомендує цей магазин
4 квітня 2018

Хотів купити: Continental ContiPremiumContact 5

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

При запитанні про можливість доставки товару "на сьогодні", менеджер розсміявся в трубку. Якщо компанія не в стані зробити можливість термінової доставки, можна просто відмовити, замість некоректного сміху і фраз "ну ви розсмішили" клієнту
Airbag1101 рекомендує цей магазин
31 січня 2018

Купив: Літні шини Michelin X-ICE XI3 (205/65R16 99T)

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Отличный магазин, покупал два комплекта резины зимней. Посоветовали в выборе , доставили оперативно !
AlexGM рекомендує цей магазин
5 квітня 2017

Купив: Літні шини Dunlop SP Sport 01 (225/55R17 97Y)

Очень патриотический и позитивный интернет магазин. Цены вполне конкурентны. Менеджер Дмитрий достаточно квалифицировано и терпеливо ответил на все мои вопросы по брендам и моделям, связанные с подбором и заказом нужной резины. Очень благодарен за терпение при изменении мной заказа. Покупка в КиевШине оставили позитивное впечатление. Ближе к осени буду докупать у них 2 комплекта резины на свою и машину жены.
Ivar рекомендує цей магазин
4 січня 2017

Купив: Літні шини Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 (225/45R17 94H)

Не первая покупка в этом магазине. Ценю его за консультацию со стороны персонала и гибкий подход к вопросам доставки.5
chenec рекомендує цей магазин
26 жовтня 2016

Купив: Літні шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (195/65R15 95T), Замовлення №1079

Рекомендую магазин, привітний персонал, грамотна консультація, доставка, гарантія
ihor_khodakovskyy рекомендує цей магазин
23 червня 2016

Купив: Літні шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (225/50R17 94Y), Замовлення №596

Отличная работа - менеджеры внимательно отнеслись к вопросу выбора, помогая толковыми советами. Шины доставили на следующее утро (это при том что они ехали из другого города!). Водитель поприсутствовал при монтаже шин в выбранной мною точке. Рекомендую, отличие от магазинов с "доставкой за 5-7 рабочих дней".
29 квітня 2014

16 листопада 2012

Все отлично отработано (вежливо с уважением, доставлено вовремя и без проблем), предложеный шиномонтаж РЕКОМЕНДУЮ (если есть проблема с колесом, мастер просто так не отпустит, пока не выяснит причины и не согласует с вами дальнейшие действия)!!! В общем - рекомендую.