Ціна збігалась із заявленою на hotline
Володимир Чорновол рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Apple AirPods 3 2022 with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №7061

Друга моя покупка у цьому магазині і я знову задоволений) Дуже швидке і якісне обслуговування. Ввечері замовив, наступного дня навушники вже були у мене. В чаті відповідають швидко і по суті. Дяку за гарний сервіс і бажаю успіхів!
Dima (cptmctawish) рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC60P 504Wh 600W, Замовлення №7084

Замовив зарядну станцію, і залишився задоволеним. Відправлення прийшло швидко, станція в чудовому стані - «ні пилинки». Сподіваюсь, строк роботи буде досить великим) Дякую магазину, рекомендую
tanchiks рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus - 1264Wh | 2000W, Замовлення №7052

Bohdan Sokhatskyi рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт/г), Замовлення №6933

Чудовий магазин. Брав тут зарядну станцію. Ввічлива констультантка, швидке обслуговування. Товар відправили в той же день. Є можливість купівлі в розсрочку як приємний бонус. Побільше би таких магазинів
Роман Утка рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт/г), Замовлення №12345

Зробив замовлення не в робочий час. Наступного дня зі мною зв'язалися, все перевірили і в середині дня відправили товар. Якісний сервіс і швидка доставка. Дуже задоволений
White Seller рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Ecoflow delta max 1600, Замовлення №6897

Богдан Литвинов рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники TWS FiiO FW5 Black, Замовлення №6498

Покупал впервые в этом магазине. Купил наушники FIIO FW5, через 20 минут получил уже уведомление в приложении НП о доставке. Менеджеры прочитали мое пожелания не набирать, а писать в Viber, респект. Бонусом магазин подарил фирменный кожаный чехол к наушникам, такое случается не часто. Рекомендую магазин однозначно, пока они мои любимчики)
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за такий детальний відгук) Це дуже приємно) І дякую за довіру :)
Farid рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442), Замовлення №1144

Відповідь представника «iSpot»
Дякую Вам за позитивний фідбек)
Іван Пилипчук рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №1064

Зв'язатись швидко,консультант Аліна гарно відповіла на всі запитання і швидко оформила замовлення. Навушники відповідають заявленим характеристикам.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за відгук) І передамо Аліні ваші слова)
Юрій рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Apple Watch S9 41mm Pink, Pink Sport Band (S/M), Замовлення №1035

Замовив годинник. Був у наявності. Ціна актуальна. Швидко зв?язались, швидко відправили. Ще й оплата частинами є. Менеджер Даша молодець. Магазин рекомендую.
Дякую вам за класний відгук) Обов’язково передамо його Даші