Володимир рекомендує цей магазин
25 квітня 2024 На модерації

Купив: Wi-Fi адаптер для геймпадів - Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10, Замовлення №1303

Якісний оригінальний товар, рекомендую продавця!
Богдан Литвинов рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники TWS FiiO FW5 Black, Замовлення №6498

Покупал впервые в этом магазине. Купил наушники FIIO FW5, через 20 минут получил уже уведомление в приложении НП о доставке. Менеджеры прочитали мое пожелания не набирать, а писать в Viber, респект. Бонусом магазин подарил фирменный кожаный чехол к наушникам, такое случается не часто. Рекомендую магазин однозначно, пока они мои любимчики)
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за такий детальний відгук) Це дуже приємно) І дякую за довіру :)
Farid рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442), Замовлення №1144

Відповідь представника «iSpot»
Дякую Вам за позитивний фідбек)
Іван Пилипчук рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №1064

Зв'язатись швидко,консультант Аліна гарно відповіла на всі запитання і швидко оформила замовлення. Навушники відповідають заявленим характеристикам.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за відгук) І передамо Аліні ваші слова)
Юрій Губеня рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Apple Watch S9 41mm Pink, Pink Sport Band (S/M), Замовлення №1035

Замовив годинник. Був у наявності. Ціна актуальна. Швидко зв?язались, швидко відправили. Ще й оплата частинами є. Менеджер Даша молодець. Магазин рекомендую.
Дякую вам за класний відгук) Обов’язково передамо його Даші
playtosmart рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №1047

Консультант Даша швидко та якісно надала інформацію про товар та його наявність. Навушники були відправлені в інше місто одразу після замовлення. Дякую за гарний сервіс.
Евгений Алексеевич рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Silver (MPQ03), Замовлення №6388

Дяченко Сергій рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium, Замовлення №0960

Чудовий інтернет-магазин. Заявлене в каталозі товарів відповідає дійсності від ціни до якості та програм кредитування . Доставка в найкоротший термін і ЗА РАХУНОК ПРОДАВЦЯ. Особливо хотів би відзначити менеджера-консультанта Дашу. На всі питання надаються відповіді та дієві рекомендації. Купую в даному магазині вдруге і думаю не в останнє. Всім рекомендую!
Юрій Підчаша рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Apple Watch Nike SE (1Gen) 44mm Silver, Pure Platinum Black Sport , Apple Watch Nike SE (1Gen) 44mm Silver, Pure Platinum Black Sport Band, LTE, Замовлення №0966

Щиро вдячний менеджеру Даша ) за всю інформацію, консультацію, хороше відношення Рекомендую менеджера Даша ?
Ommoraki рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Pico 4 8/128GB (PICO4SG8G128G), Замовлення №000924

Быстро связались для подтверждения. Отправили в тот же день. Всё доехало отлично. Хороший магазин, рекомендую.