Влад Ткаленко рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Ecoflow delta 2, Замовлення №2331

Все чудово отримав товар швидка доставка приятний менеджер
Артём не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906)

На хотлайн та на сайті 39500грн, фактично 43200грн назвали.
Будь ласка вкажіть номер замовлення, щоб ми розібралися з цією ситуацією. Без номера замовлення не можемо ідентифікувати вас як нашого клієнта.
16 квітня 2024 Відповісти
Артём відповів на коментар rbhbkk1305
Я подзвонив за номером що вказаний на сайті. Для того, щоб дізнатися що на хотлайні та на вашому ж сайті у вас не така ціна, як реально, не потрібно номера замовлення. Зараз у вас вже 40500грн. Це реальна ціна по якій можна оформити замовлення?
17 квітня 2024 Відповісти
Dmytro Dolzhenkov не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 8100iEG, Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 8100iEG

Ціна фіктивна. Товар пропонують на 20% дороще
16 квітня 2024 Відповісти
Сергій Скрипка рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 10000E G, Замовлення №1313

Дякую цьому магазину за гарну консультацію та підібраний товар. Ціна відповідає заявленій на сайті. Оперативність доставки на вищому рівні. Привезли в неділю у вечері. Рекомендую цей магазин !!!
Oleksandra рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 3300i, Замовлення №5397

Замовила і одразу отримала відповідь на заявку. Швидко оформили та відіслали моє замовлення якісно та вчасно. Розповіли про всі нюанси, гарантію. Дуже рекомендую цей магазин!
Tvorozhok рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 7000E G, Замовлення №180434

Все дійсно на вищому рівні!!Швидко,зручно.І якісне обслуговування.Рекомендую
Анастасия Харченко рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 3300i, Замовлення №5408

Дуже швидко відповіли на заявку щодо інверторного бензинового генератора, легко й доступно відповіли на всі додаткові питання, доставили якісно та за кілька днів. Чітко пояснили та показали як працює, всі нюанси та застереження. Рекомендую цей магазин
Андрей Чирка не рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Шукав міні електростанцію. Сподобалась на даний товар ціна у цьому магазині. Замовив. Зателефонував сам, щоб підтвердити замовлення. У відповідь сказали, що є аналог за 23500, а за 15500 розібрали. Ну ок, думаю. Але що я побачив) товар, протягом двох тижнів так і продовжив висіти в магазині з підписом «в наявності». Замовив ще раз. Ніхто не передзвонив. Можу зробити висновок, що ціна на сайті, просто, «завлєкуха». Категорично не рекомендую даний магазин.
Павел не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор KS 2000i S

Mike Fider не рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Хотів купити: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 6000iE S