Валентина Книш рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Обігрівач Термія ЕІПС-1,2/230-2, Замовлення №-

Все гуд, товаром задоволена! Магазин рекомендую!
ReiRoi рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 біла, Замовлення №803

Товар прийшов належної якості, відправили вчасно) дякую!!! рекомендую!!!
Olexandr Mudryk рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Осушувач повітря WetAir WAD-F12L, Осушувач повітря WetAir WAD-F12L, Замовлення №0610

Швидко відправлено - в день замовлення
Відповідь представника «Climate-System»
Доброго дня! Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом. Чекаємо Вас знову в нашому магазині. Приємного користування. Якщо Вам потрібний чек - можемо надати його в електронному варіанті.
Serhii Kirilenko рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Масляний радіатор Термія Н1330, Замовлення №-

Товар в належному стані та відповідає заявленим характеристикам. Менеджер ввічливо проконсультував та надав всю інформацію - обслуговування на висоті! Радіатор з чеком, що гарантує прозорість магазину. Рекомендую! Доповнюю відгук фото
MarafonMan рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Настільна плита Термія ЕПЧ 2-2,2/230 М2 (н) нержавіюча сталь, Замовлення №незнаю номер

Вражен якістю обслуговування доставка швидка. Жодний проблем не виникло рекомендую!!!
Eugene Babenko рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Конвектор Термія ЕВУА-2,0/230-2(сп), Замовлення №766

Швидко прийняли замовлення і відправили, дуже гарна ціна. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Climate-System»
Доброго дня! Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом. Чекаємо Вас знову в нашому магазині. Приємного користування!
Володимир не рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Хотів купити: Сушарка WetAir WFD-K600W, Сушка WetAir WFD-K600W

Замовлення 768.Не рекомендую цей магазин. Після замовлення тиша(зі мною не звя'зались)
Відповідь представника «Climate-System»
Доброго дня, Володимире! Ви спочатку залишили замовлення о 14:25 на сайті: https://climate-system.com.ua/ . Далі ви залишили о 17:22 замовлення у нас на prom.ua і вже оплатили його. На жаль, менеджери не завжди встигають миттєво обробляти замовлення, декілька годин - це норма. Якщо Вам потрібно було терміново - ви могли звернутись в наш колл центр за телефонами, які вказані на сайті. Потім, на нашу електронну адресу: info@climate-system.com.ua о 17:27 ви написали, що по замовленню відміна. З моменту замовлення пройшло всього 3 години. З Вами не зв'язались, тому що ви самі написали, що вже не потрібно. Також, менеджер побачив, що вже є оплачене замовлення на нашому другому сайті на prom.ua.
Ще чому не рекомендую.Після оплоти коштів через добу тільки відправили товар(
7 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Climate-System» відповів на коментар Володимир
Володимире, ви помиляєтесь, не через добу, а наступного дня. Ви зробили замовлення і оплатили його у вівторок о 17:22, Вам відправили товар у середу в обід з Київської обл., в четвер зранку він приїхав до вас в Южноукраїнськ. Хіба це не швидко?
7 вересня 2023 Відповісти
У 17.22 сплатив 5.09.23 а у 16.11 6.09.23 посилка була прийнята у с.Требухів ! можу добавити скрін НП
8 вересня 2023 Відповісти
Саня Н рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №744

Пытался заказать скшку на подарок несколько дней по разным магазинам,везде были проблемы разного рода ( то цена резко поднялась, то нету наличия, то ждать неделю. Тут подобных проблем не было и ещё попал на плюшку от магазина с бесплатной доставкой.
Відповідь представника «Climate-System»
Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин!
Представник магазину «Climate-System»
Дякуємо!
15 серпня 2023 Відповісти
Leepeen рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Обігрівач Термія QH01, Замовлення №-

Все супер, обігрівач відповідає заявленним характеристикам, менеджер ввічливо проконсультував по всім питанням, доставили в день замовлення, раджу робити замовлення тут
Витальевна 097 рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Теплова гармата Термія BGP1606-02, Замовлення №Незнаю, замовляла по теле

Доставили швидко, ціна нижча ніж у всіх, рекомендую.