Ольга Семенівна рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Припливно-витяжна установка Cooper&Hunter CH-HRV8K2, Замовлення №24-2204-3

Дмитрий Трач рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кондиціонер GREE GWH09QC-K6DNB6F, Замовлення №32-1704-24

Купляв кондиціонер GREE GWH09QC-K6DNB6F. Відправили Новою Поштою на слідуючий день після оплати. Комплектація співпадає з тим що було заявлено виробником на офіційному сайті. Дівчина дуже гарно проконсультувала та допомогла з вибором. Одразу було чути що розмовляю з професіоналом. Раджу всім цей магазин 5/5
ЮліяСупер рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Neoclima NS/NU-09EHXIw1 номер замовлення 24-1504-7, Внутрішній блок кондиціонера Neoclima NS-07EMXIw, Замовлення № номер замовлення 24-150

Дякую за гарний сервіс і професіоналізм.Допомогли з вибором. Якісно і вчасно встановили. Гарна компанія!хлопці - молодці! Проконсультували по роботі кондиціонеру, його обслуговуванню і надали гарантію.Рекомендую.
Вввв рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: купив кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG, Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №24-1403-5

Незабаром літо, тому вирішив заздалегідь подумати про кондиціонер. Шукаючи підходящий варіант натрапив на цю компанію.Все сподобалося, менеджер дуде добре проконсультував я зробив свій вибір і зробив замовлення. На наступний день в обіцяний час мені привезли кондиціонер. А згодом приїхала бригада монтажників і виконали монтаж, все зробили якісно швидко і за допомогою сучасного інстренту без пилу. Дуже гарна компанія. Рекомендую!!!
Вова Макицкий рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG, Замовлення №2406-02-7

Сервіс чудовий, Рекомендую!!!
Павел Ш. рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter MAJESTY CH-S09FTXAM-SC, Замовлення №24-2201-7

Радіон Мік рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Припливно-витяжна установка Blauberg VENTO Expert A50-1 Pro, Замовлення №23-1313-7

Замовив у цієї компанії припливну-витяжну установку і був приємно здивований. Дівчинка гарного проконсультувала і після оплати, відразу відправили новою поштою. Вже отримав та встановив. Велике дякую за оперативність та хоророшу ціну.
babazlo рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Приточно-вытяжная установка Gree FHBQ-D20-M, Замовлення №23-1512-4

Змонтували систему вентиляції, все добре. Ціна хороша, ввічливі і швидко.
Максим Лішин рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Теплова завіса Olefini XEH-20, Замовлення №.

Замовив у цієї компанії теплову завісу. Дуже сподобався підхід, помогли підібрати і все детально пояснили, потім оформив відправку новою поштою та оплатив, в той же день мені відправили мій товар. Вже встановив, працює норм., залишився задоволений , Дякую.
Anton Kalnichenko рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Cooper&Hunter Veritas NG (Inverter) CH-S12FTXQ-NG, Замовлення №200913

Все пройшло просто та швидко. Монтаж вже наступного дня. Рекомендую!