bb рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Energizer Eveready PX10M - 10000 MAH Mini SIlver (PX10MSL) , Замовлення №1987

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Адекватная консультация. Человек хотя бы пытается помочь и что то рассказать по вопросу клиента. Спасибо!
Elza Design рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Клавіатура K380 Multi-Device Bluetooth US Rose (920-009867), Замовлення №№211

Дякую. Все працює відмінно!!!Я дуже задоволена.
Alex Afanasyev рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Комплект зарядної станції AC300 + battery module B300 (PB930944), Замовлення №1431

Дуже вдячний персоналу магазину за допомогу та терпіння :)
Дякуємо! Завжди раді допомогти
user0 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 серпня 2023

Хотів купити: БФП SCX-4655FN

По посиланню продається не МФУ, а картридж.
Андрій Сракатий рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Комплект зарядної станції B230, Замовлення №2045

Відправка товару відбулася у день замовлення, отримав на наступний день. Все супер, рекомендую
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендацію!
Yevhen Omelchenko рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Garmin Venu Sq 2 Cream Gold Aluminum, Смарт-годинник Venu Sq 2 Cream Gold Aluminum Bezel with White Case and Silicone Band (010-02701-01/11), Замовлення №1874

Купував тут вперше. Гарне обслуговування. Відправили годинник в день замовлення. Ціна/наявність відповідає заявленій. Офіційна гарантія. Все сподобалось. Рекомендую.
Представник магазину «SellPoint»
1 серпня 2023 Відповісти
hades не рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Хотів купити: БФП SL-M2020 (SL-M2020/XEV)

Кипити принтер зі сторінки Хотлайн веде на сторінку купити картридж у магазині
MrDQV рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Apple iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Golden Brown (MM1L3), Чохол для смартфона iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Golden Brown (MM1L3), Замовлення №1

Рекомендую цей магазин. Товар в наявності, оригінал, найкраща ціна.
Vasylenko.oksana рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RC2S (ARC0002S), Замовлення №929 (#видаткової)

Дуже оперативно відреагували на замовлення і доставили день в день. Перед цим пробувала замовити у іншого продавця, і хоч у них було вказано, що товар в наявності, на наступний день виявилося, що треба чекати 2 дні. Sellpoint виручили в цій ситуації.
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендацію!
Aleksander Kostenko рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Tactix 7 Standard Edition Premium Tactical GPS Watch with Silicone Band (010-02704-00/01), Замовлення №56827847