Ціна збігалась із заявленою на hotline
AlQQ рекомендує цей магазин
22 червня 2024 На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №232775464

Рекомендую магазин, стикнувся с гарантійним випадком, без проблем вирішили, полагодили, все працює, тому рекомендую.
Юлія Хмарук рекомендує цей магазин
19 червня 2024 На модерації

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №4802

Єдиний магазин, в якому ціна і наявність відповідала дійсності. Консультант на зв'язку, оговорили строки відправлення, умови покупки і все зробили, як було домовлено. Рекомендую до співпраці
Basic Resident не рекомендує цей магазин
16 червня 2024

Хотів купити: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Сплатити карткою на сайті - 2%, що не відповідає опису, на карту монобанка ніби 0%
Відповідь представника «TechSeller»
Вітаю! Нам дуже шкода що комунікація з нашим магазином була для вас негативною. При виборі способу оплати переказом на карту монобанку дійсно комісія складає 0%, для цього оберіть спосіб оплати: "переказ на карту "monobank"" при оформлені замовлення. При онлайн-оплаті картою на сайті дійсно буде комісія 2%, якщо сума більше 25000 грн. Про це вказано у нас в розділі "Оплата і доставка" та при оформленні замовлення. Тобто це два різні способи оплати: Переказ на карту монобанку та онлайн-оплата на сайті банківською картою. Перший спосіб без комісії. Наш сайт запропонував вам комісію 2% - оскільки ви обрали спосіб оплати "Онлайн оплата банківською картою на сайті". При такому способі оплати банк бере комісію за таку послугу, тому ми вимушені брати комісію за такий спосіб оплати. Можливо інформація написана не зовсім зрозуміло, ми обов'язково пропрацюєм це питання щоб інформація про способи оплати була більш зрозумілою для наших клієнтів. Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів. Вам допоможуть визначити який спосіб оплати буде для вас оптимальним та роз'яснять усі незрозумілі питання.
anna660 рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Зарядна станція Allpowers 295200 mAh (1092 Wh) S1500, Замовлення №1491

Майже рік тому купували зарядну станцію Allpowers s1500 у цьому магазині. Відразу зв’язався менеджер для узгодження замовлення. Ціна була найменша з запропонованих магазинів. Відправили накладеним платежем. Станція і досі працює, як нова. 100% батареї збережено. Дякую за швидку доставку, хороший сервіс в якісний товар. P.S. Маю з чим порівняти, брали в іншому магазині також allpowers, але іншу модель. Заплатили х2 ціну, ще й отримали браковану модель.
Alex Shtal рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Bluetti eb 55, Замовлення №3218

Рекомендую магазин. Професійне підхід і доброзичливе ставлення до покупців. Швидке вирішення проблеми при гарантійний зверненні
Кирилл Альтернативный рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Відеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix (NED47TS019T2-1043X), Замовлення №447

Користуюся відеокартою Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix, вже два дні, працє чудово, ніяких проблем не виявив, абсолютно нова відеокарта, все чудово, сервіс теж на висоті
Aki Sora рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: iceriver ks0pro, Замовлення №4582

Все чудово, оплачував в юсдт наперед, приємна ціна та швидка доставка, апарат на пломбах та с запахом заводу, продавець надав шнур для нашої розетки, рекомендую і обов'язково звернусь ще раз. Сам кс0про працює без нарікань вже 3 дні
Igor SuperComp не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: ASIC майнер Bitmain Antminer E9 Pro 3580 Mh/s, Замовлення №4211

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Маю негативний досвід замовленняв цьому магазині.Стосується гарантійного обслуговування.Замовляв товар вартістю 150000 тис грн.Приїхав наполовину працюючий.Відправив назад по гарантії .Пройшло більше заявлених 14 роб днів на гарантійне обслуговування.Сказали відремонтували .Приїхав знову непрацюючий наполовину.
stanenkoo рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC (NED47TSS19T2-1043J), Замовлення №364

Чудовий сервіс. Оперативно передзвонили, відправили в той же день ввечері. Оплачував повну суму без переживань карткою до відправлення та отримав товар неушкодженим. Навіть мишу з килимком в подарунок отримав.
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Відеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix (NED47TS019T2-1043X), Замовлення №4093

Доброго времени суток всем! Приобрёл в TechSeller видеокарту Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix. Быстро отправили, наложка без проблем, даже без предоплаты. Ребята - красавчики! Всё оперативно, товар пришёл на следующий день, документы (чек, гарантийка) пришли. Всё очень и очень. Брал у них до этого зарядную станцию, тоже всё ок, поэтому однозначно рекомендую магазин.