Dewolt рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Акумуляторна болгарка, Замовлення №672

Добре ставлення до клієнта. Гарний вибір товару. Є оплата частинами. Швидка доставка.
Відповідь представника «Dewalt Tools»
Дякуємо за відгук. Продуктивної роботи з нашим інструментом. Звертайтесь в подальшому - оригінальний якісний інструмент + знижки для постійних клієнтів.
Игорь Истратенко рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Витратні матеріали, Замовлення №20450852392837

Придбав різні витратні матеріали, оснастку. Дуже задоволений обслуговуванням та якістю продукції. Планую співпрацювати з продавцем!
Представник магазину «Dewalt Tools»
Дякуємо Ігор за відгук. Звертайтесь в подальшому - якісний оригінальний товар і знижки гарантуємо. Продуктивної роботи.
23 січня 2024 Відповісти
29belov29 рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут DeWALT DCD709P2T, 2 акб 5 Ah, з/п в TSTAK, Замовлення №516

Я сам продажник и мне очень понравилось ! Менеджер не навязчивий - аккуратно предложил товар, я запрос дал на другую модель - ответил на все вопросы - я просто взял и купил ) все соответствовало, от документации до товара! рекомендую покупать оригинал!
Представник магазину «Dewalt Tools»
Олександр дякуємо за відгук. Продуктивної роботи з нашим інструментом. Звертайтесь в подальшому- постійним клієнтам гарантовані знижки!!!
8 грудня 2023 Відповісти
Антон Стороженко рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Dcd 708 2ct, Шурупокрут DeWALT DCD708D1T, Замовлення №509

Все пришло дуже швидко та вчасно товар був перевірений , працює якісно
Відповідь представника «Dewalt Tools»
Антон дякуємо за відгук. Продуктивної роботи з нашим інструментом. Звертайтесь в подальшому - знижку гарантуємо на якісний професійний сертифікований інструмент.
Алюр Плюс рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Dewalt, Замовлення №465

Найкращий магазин,швидка відповідь та дякую за додаткову знижку
Представник магазину «Dewalt Tools»
п.Світлана дякуємо за відгук. Продуктивної роботи. Звертайтесь - постійним клієнтам гарантовані знижки і професійний оригінальний товар з офіційною гарантією.
27 листопада 2023 Відповісти
Станкевич А.В рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Акумуляторні батареї DSB127, Замовлення №425

Товар доставлено вчасно, відповідає заявленій якості. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Dewalt Tools»
Дякуємо за відгук. Продуктивної роботи.
Geka рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Полировальная машина DeWALT DWP849X, Полірувальна машина DeWALT DWP849X, Замовлення №416

Покупал в этом магазине сделал заказ со мной связались уточнили как отправлять и после отправки скинули ттн. понравилось в этой модели наличие двух ручек и защитные фильтра. Покупкой доволен - гарантия доки все положили, отправили быстро. Я доволен. как магазин рекомендую-много интересного инструмента. Буду обращаться еще.
Представник магазину «Dewalt Tools»
Дякуємо за відгук- продуктивної роботи. Звертайтесь .
7 листопада 2023 Відповісти
Ірина Соколова рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF891P2G, Замовлення №Замовлення (#386)

Добрий день) Хочу залишити відгук і поділитися враженнями від покупки) Замовляла для чоловіка гайговерт Девольт) Вже отримала) Чоловік задоволений) Відмінний сервіс і якість обслуговування) Дякую Вам!! Буду всім рекомендувати)
Відповідь представника «Dewalt Tools»
Дякуємо за відгук. Продуктивної роботи з нашим інструментом. Звертайтесь.
Vаdos рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Акумулятор до шуруповерта, Замовлення №339

Все добре і швидко, рекомендую.
Співак Олег Володимирович рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Верстат рейсмусний DeWALT DW733, Односторонній рейсмусовий верстат DeWALT DW733, Замовлення №285

Швидко зв"язались - все пояснили по питанням які виникли - відправили цього ж дня. Товар оригінальний. Рекомендую.