Александр Иванов рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Зарядная станция EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №264913002

Магазином доволен, советую для сотрудничества, все пришло в целостности и сохранности
andreu gor рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №252638053

Крутий магазин. Приємне спілкування з продавцем. Товар сертифікований в Україні, гарантія виписана на 12 місяців. Товар приїхав у заводській непошкоженній упаковці. Продавця рекомендую. Вчасно все відправили . ?
Tanya Kudryavska рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Тепловізор Hikmicro LYNX Pro LH19 (HM-TS03-19XG/W-LH19), Замовлення №237576490

Магазином дуже задоволена. Ціна на девайс, на момент покупки, була найнижчою в інтернеті. Зв'язався продавець зі мною дуже швидко. Відправка відбулася в заявлені сроки. Рекомендую до співпраці.
Представник магазину «BollidStorm»
Дякуємо за покупку, будемо раді бачити вас ще!
29 червня 2023 Відповісти
Maxyyy рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING (10G-P5-3897-KL), Відеокарта EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING (10G-P5-3897-KL), Замовлення №227445475

Доброго дня, хотів би порекомендувати цей магазин, купував відеокарту EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING (10G-P5-3897-KL), все пройшло чудово, жодних проблем з ціною товару, чи датою доставки не було, продавець відправив все у чудово запаковану коробку, також була проблема з моєї сторони, забув забрати фіксальний чек на відеокарту, цю проблему з продавцем вирішили без проблем. В загальному все відмінно, продавець відповідальний і відповідає на усі запитання, що цікавлять
Олександр Колесниченко рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999), Замовлення №5546789777

Замовляв в даному магазині електростанцію Jackery 2000 pro та чохол до неї, дуже приємно здивувала ціна та продавець. З моменту дзвінка до продавця та приїзду товару до мене пройшло меньше доби, товар приїхав в заводській упаковці, не відкритий, повністю новий, я в повній мірі задоволений ним, та хочу рекомендувати усім бажаючим придбати електронну техніку в данному магазині! 10/10 кладу по всім параметрам.
Viktor рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №229613671

Швидко зв'язалися. Товар дуже швидко доставлено. Дякую! Рекомендую.
Питро Валков рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №445586

Никита Сердюк рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №225654657

Магазин сподобався. Замовлення відправили в той же день, як і обіцяли. Було 2 посилки, товар і документи(гарантія і чек, все заповнено і с печатками) їхали з різних місць. Але продавець оплатив доставку документів! Рекомендую
B-mik рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 22i S, Замовлення №1201

Замовив генератор, німця, KSB 22i, думав прийде підробка або щось буде не так. Оплатив на рахунок ФОП, відправили оперативно, в той же ж день. Отримав - і не розчарувався, справді той генератор, який хотів. За майже місяць використання (не завжди, як немає світла) жодних зауважень. От тепер ще подумую на рахунок станції...
Vladyslav рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX3080-O12G-GAMING, Замовлення №209383470

Купив відеокарту, відправили повністю в заводському пакуванні. Відеокарта абсолютно нова, повний комплект. Оплата наложеним плаежем з мінімальною переоплатою
Представник магазину «BollidStorm»
Дякуємо за покупку, будемо раді бачити вас ще!
8 січня 2023 Відповісти