Юлия Коновалова рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Iionelo авто крісло, Lionelo Noa Plus, Замовлення №???

Дуже задоволена покупками у вашому магазині!!! Обслуговування на найвищому рівні, , ) Буду рекомендувати своїм знайомим. Бажаю вам багато вдячних клієнтів і задоволення від роботи.Удачі!!!
Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо Вам за теплий та позитивний відгук про наш магазин. Ми дуже раді, що Ви задоволені нашими продуктами та обслуговуванням, і вдячні за Вашу підтримку та довіру. Наша компанія завжди намагається надавати найкращі продукти та послуги нашим клієнтам, тому ми дуже цінуємо Ваші високі оцінки нашої роботи. Ми також дуже вдячні за рекомендації нашого магазину своїм знайомим, це дуже важливо для нас. Ми прагнемо надалі забезпечувати якісні продукти та високий рівень обслуговування нашим клієнтам, і ми віримо, що наші зусилля в цьому напрямку будуть підтримані Вами та нашими іншими вдячними клієнтами. Ще раз дякуємо за Ваш відгук та за те, що Ви з нами. Ми бажаємо Вам всього найкращого та чекаємо на Вас у нашому магазині знову! З повагою, Команда Недорого!
Леонід «LeMonidZze» Овачук рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 White, Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (16672166), Замовлення №20450651458173

З власного досвіду можу порекомендувати цей магазин, перші сконтактували після замовлення, обговорили деталі замовлення, і відправили вчасно, все чітко та швидко! Ціни в магазині теж приємніші а ніж в решти, однозначна вподобайка!
Відповідь представника «Недорого!»
Шановний клієнте, Дякуємо Вам за відгук і позитивну оцінку нашого магазину. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам тільки якісні товари за приємними цінами та швидку доставку. Раді, що Ви задоволені нашою роботою та обраними товарами. Ми завжди відкриті до пропозицій та конструктивної критики, тож якщо у Вас виникнуть будь-які пропозиції або зауваження, будь ласка, повідомте нам про це. Ще раз дякуємо за Ваш відгук та за покупки в нашому магазині. Будь ласка, звертайтеся до нас щоразу, коли знадобляться якісні товари за доступними цінами. З повагою, Команда магазину Nedorogo.in.ua
Stella рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Електробритва жіноча Braun Silk-epil Lady Shaver 5360 (LS5360), Замовлення №CA-009695

Доброго дня, хочу залишити відгук по цьому товару та магазину. 1. Щодо товару нарікань на якість, зовнішній вигляд та якість товару немає. Працює так як заявлено. 2. Щодо магазину та команди яка працює в ньому: відправка нп швидка, оформлення та комунікація з консультами як в переписці так і по телефону якісна та приємна, видно одразу що команда магазину працює на совість та ім'я свого магазину і задоволеність покупців. Щиро рекомендую цей магазин за якісну роботу та приємні ціни.)
Відповідь представника «Недорого!»
Доброго дня! Дякуємо за такий високий рівень задоволення від покупки та нашої роботи. Ми завжди раді допомогти та надати найкращий сервіс для наших клієнтів. Із задоволенням будемо очікувати вас знову в нашому магазині. Дякуємо за відгук!
Виктория Березанская рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Фонарик, Замовлення №1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовляла фонарик для батьків, багатофункціональний, дуже сподобався. Вирішила і собі такий замовити, тільки прикро було те, що ціна вже на багато вищою була(( але заздалегідь повідомили. Загалом магазином задоволена, вирішили всі негаразди, які трапилися з моїм замовленням.
Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо, що обрали наш магазин для покупок. Раді, що фонарик Вам сподобався та відповідав очікуванням. Ми завжди прагнемо надавати якісну та швидку обслуговування, і ми будемо працювати над удосконаленням цих аспектів. Ще раз дякуємо за замовлення та сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами. З повагою, команда магазину Nedorogo.in.ua.
Наталія К. рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS, Замовлення №15911

Дуже ввічливий, уважний і компетентний менеджер Андрій зателефонував для уточнення деталей замовлення. Надав інформацію по характеристиках товару і допоміг остаточно визначитися із покупкою. Після уточнення деталей по доставці і оплаті - замовлення дуже оперативно було відправлене. Товар відповідає опису. Покупкою задоволена. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Недорого!»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук і приємні слова про нашого менеджера Андрія. Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та оперативно відправляти замовлення. Раді, що ви задоволені якістю товару та обраним магазином. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів знову!
Сергій G рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Beurer MG 151

Товар доставили швидко. Все працює як треба.
Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо з ваш відгук! Нехай прослужить довго!
Anatoliy Havryliuk рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Beurer KS 54

Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо з ваш відгук! Нехай прослужить довго!
Oksana Ziobro рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Medisana HU 665, Замовлення №313

Отримала чудовий клієнтський досвід. Мене оперативно і компетентно проконсультували на сайті перед покупкою. А також врахували мої побажання при доставці. Товар приїхав вчасно в робочому стані. Я дуже задоволена. Дякую
Відповідь представника «Недорого!»
Дякуємо за співпрацю, було дуже приємно мати із вами справи!)) Нехай прослужить довго!
Андрей Красевич не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Геймерське крісло Huzaro Force 3.0 (Італія-Польща) black-red, Замовлення №178

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Прошу прощение. Если есть наложенный платёж, я не понимаю почему я должен платить предоплату 500 грн.. Как описал продавец, это нужно за коробку и доставку. Снова же зачем я должен делать предоплату 500 грн. за коробку и доставку, если я всё равно всё это оплачиваю. Этот сайт решил выстроить недоверие к клиентам и непосредственно грубит своим клиентам за то что они приводят аргументы.
Відповідь представника «Недорого!»
Коробка велика з кріслом, тому ми нормально пропонували дати передплату на доставку. Клієнт робить все, щоб роздратувати і все це ховає за лічиною ввічливості. Тому залишили собі право звільнити себе від такого клієнта не церемонячись.