Руслан_000 рекомендує цей магазин
19 квітня 2024 На модерації

Купив: Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (QAT-00001), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №1932

Отримав геймпад доставкою в день замовлення. Магазин працює швидко, добре упакований товар. Пломби на місці, працює все ідеально. Рекомендую!
Максим Крапчитов рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Astral Purple, Замовлення №1896

Дякую за роботу, все дуже швидко та зручно
Anatoliy Levada рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Blue (MPQ93), Замовлення №1793

Все пройшло супер, в неділю замовив планшет, в понеділок отримав. Швидко зв?язалися, приємне спілкування, ціна актуальна. Рекомендую
sYf1k.3 рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Замовлення №1667

Щиро рекомендую цей магазин. Оформив замовлення 23.10, оплатив на перед, не переживаючи бо на хотлайні були відгуки. Це дійсності дало мені спокою і я ніяк не пошкодував. Пишу такий же відгук для подібних до мене, які звикли брати на відомих сторах, а молодим і перспективним хлопцям треба просуватися, чому я хотів би хоч трохи, щиро допомогти. Магазин - чудовий, ціни - суперові, серівіс та доставка на найвищому рівні. Магазин - красиво оформлений, зі смаком, молодіжним.
Відповідь представника «iBoom Store»
Дякуємо вам за відгук! Працюємо саме задля таких емоцій наших клієнтів!)
Deus_Irae рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення № 1402

Геймпад був реально у Києві, замовленя відправили на наступний день. Усе швидко, вчасно. коробка була з пломбами, усе віддмінно. Рекомендую магазин, мінусів просто не знайшов!
Відповідь представника «iBoom Store»
Дуже дякуємо вам за відгук і за те що обрали наш магазин!)
Олежа Сьомик рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №1359

Всім вітання! Замовив геймпад у суботу. За декілька годин зателефонував менеджер, після оплати iBoom Store зразу відправив мені ТТН. Працюють швидко, без нарікань. Товар повністю виправдав очікування. Ціна актуальна. Раджу цей магазин!
Відповідь представника «iBoom Store»
Дякуємо вам за те що обрали нас! Для нас важлива думка кожного клієнта!)
7kokos рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №1136

Я був дуже задоволений моєю покупкою Oculus Quest 2 128 GB в цьому магазині. Клієнтський сервіс був високого рівня, а товар був відмінної якості. Цей магазин є прекрасним місцем для здійснення покупок!
Відповідь представника «iBoom Store»
Дуже дякуємо вам за відгук! Піклуємось про кожного нашого клієнта!
Rad Cor рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, 889842611564), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №02305

Заказал в этом магазине 2 гемпада Xbox. Заказал в 17:40 а в 18:28 они уже были у меня на руках. Очень оперативно сработали. Это круто, когда получаешь такой сервис по хорошей цене, хочется оставить отзыв и порекомендовать магазин другим! iBomm Store, спасибо вам за отличную работу
Відповідь представника «iBoom Store»
Дуже дякуємо вам за відгук! Ми завжди на варті-комфорту наших клієнтів!)
Bogdan Sytnik рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MPQ13), Замовлення №20032

Рекомендую, товар був в інших магазинах лише під заказ, в цьому в наявності, ще й доставили за одну годину!
Відповідь представника «iBoom Store»
Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування! Будемо очікувати ваших нових замовлень! ;)
REMZI LION рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3) и Чохол для iPad Air 5th/4th Gen Dadanism Navy B, Замовлення №1005

Отличный интернет магазин, заказ оформил на сайте и оплатил через сайт без комиссии, звонил сам. Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3) с США у зарядки не евровилка, попросил адаптер под евростандарт, вложили бесплатно, простой, но и на этом спасибо. Быстро отправили, на следующий день забрал с отделения новой почты.
Відповідь представника «iBoom Store»
Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування! Доречі, цікавий факт, а ви знали, що 99,9% людей які лишають відгуки – просто красавчики?)