Ціна збігалась із заявленою на hotline
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Зарядна станція Tig Fox T500 540Wh, Замовлення №2190

Доброго времени суток всем! Приобрёл в магазине Wanty две дополнительные зарядные станции Tig Fox T500 для дома. Работой магазина доволен: отправили быстро (получил на следующий день), менеджер помог сэкономить при оплате, обе станции пришли новые, в заводской упаковке, заряжаются нормально. Магазин рекомендую, ребята молодцы!
edglock рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65QN85CAUXUA, Телевізор Samsung QE65QN85C, Замовлення №2016

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Придбав офіційний телевізор Samsung QE65QN85CAUXUA. Ціна хоч і була вищою, ніж вказана, все одно це була краща пропозиція на ринку. Покупкою і обслуговуванням в інтернет-магазині повністю задоволений.
Представник магазину «Wanty»
16 липня 2024 Відповісти
Максим рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Настольная плита ERGO IHP-2608, Замовлення №1891

Наилучшие пожелания и рекомендации. По всем вопросам проконсультировали и быстро отправили товар
vano80 рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Саундбар Samsung HW-Q700C, Замовлення №1833

Саундбар Samsung HW-Q700C Дуже задоволений цим інтернет магазином Все обіцяне продавцем при купівлі виконано Чесно Якісно
Лера Гонич рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Плита электрическую ERGO HP-1509, Замовлення №1708

Осталась довольно продавцом, быстрой и качественной консультаций и скорой отправкой
Viktorka рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Телевізор Satelit 24H9100ST, Замовлення №1055

Купувала одразу 2 телевізори. Доставка вчасно, обслуговування також сподобалося. По питанням давали швидко відповідь. Рекомендую!
Андрій рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR4500i, Замовлення №1580

Генератор прийшов швидше ніж очікувалось. Служба підтримки працює дуже оперативно. Дякую!
Александр Килёженко рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: інфрачервона плитка ERGO HP-1509, Настільна плита ERGO HP-1509, Замовлення №1550

Бажаю здоров'я Олександру і всім нам мирного життя! Дуже ввічливе спілкування при вибору товару і надшвидке відправлення. З повагою, Олександр (покупець).
Bublimi рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Короткофокусний проектор Samsung The Freestyle (SP-LSP3BLAX), Замовлення №1355

Дуже приємні менеджери, терплячі, все пояснююсь (бо я дуже хвилювалась стосовно якості товару), доставка швидка і в зручний час. Товар теж якісний, пакування без пошкоджень навіть мінімальних, офіційний, жодних нарікань. Якість, ціна, інфо супровід, доставка все супер, рекомендую.
Татьяна Стаценко рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Philips 58PUS8507/12, Замовлення №1324

Купили телевізор Philips 58PUS8507/12, на другий день відправили нам "Новою поштою', на третій день отримали, налаштували телевізор та переглядали із задоволенням. Обслуговував нас менеджер Олександр, сподобалась його компетентність та ввічливість, всі питання вирішувалися швидко. Даний магазин рекомендую для купівлі товару.