Максим рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Настольная плита ERGO IHP-2608, Замовлення №1891

Наилучшие пожелания и рекомендации. По всем вопросам проконсультировали и быстро отправили товар
vano80 рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Саундбар Samsung HW-Q700C, Замовлення №1833

Саундбар Samsung HW-Q700C Дуже задоволений цим інтернет магазином Все обіцяне продавцем при купівлі виконано Чесно Якісно
Лера Гонич рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Плита электрическую ERGO HP-1509, Замовлення №1708

Осталась довольно продавцом, быстрой и качественной консультаций и скорой отправкой
Viktorka рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Телевізор Satelit 24H9100ST, Замовлення №1055

Купувала одразу 2 телевізори. Доставка вчасно, обслуговування також сподобалося. По питанням давали швидко відповідь. Рекомендую!
Андрій рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR4500i, Замовлення №1580

Генератор прийшов швидше ніж очікувалось. Служба підтримки працює дуже оперативно. Дякую!
Александр Килёженко рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: інфрачервона плитка ERGO HP-1509, Настільна плита ERGO HP-1509, Замовлення №1550

Бажаю здоров'я Олександру і всім нам мирного життя! Дуже ввічливе спілкування при вибору товару і надшвидке відправлення. З повагою, Олександр (покупець).
Bublimi рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Короткофокусний проектор Samsung The Freestyle (SP-LSP3BLAX), Замовлення №1355

Дуже приємні менеджери, терплячі, все пояснююсь (бо я дуже хвилювалась стосовно якості товару), доставка швидка і в зручний час. Товар теж якісний, пакування без пошкоджень навіть мінімальних, офіційний, жодних нарікань. Якість, ціна, інфо супровід, доставка все супер, рекомендую.
Татьяна Стаценко рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Philips 58PUS8507/12, Замовлення №1324

Купили телевізор Philips 58PUS8507/12, на другий день відправили нам "Новою поштою', на третій день отримали, налаштували телевізор та переглядали із задоволенням. Обслуговував нас менеджер Олександр, сподобалась його компетентність та ввічливість, всі питання вирішувалися швидко. Даний магазин рекомендую для купівлі товару.
JEKSON рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Телевізор ERGO 24GHS5500, Замовлення №452

Звернувся в цей магазин так як товар був в наявності за дуже приємною ціною.Продавець дуже комунікабельний і ввічливий.Товар надіслали дуже швидко.Нажаль з вини виробника(від браку ніхто не застрахований) після отримання виявилась певна несправність...Я повідомив про це продавця і він все повирішував самостійно зі своєї сторони та з виробником!При цьому постійно був на зв'язку по телефону і по Вайберу!Так що звертайтесь-надійний магазин з приємними цінами!!
lukyan_29 не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Mini JA 30000 Black, Замовлення №683

Батарея працює. Але ємність не відповідає заявленій. Заряду вистачає на 2 рази iPhone 11pro. Інше моє зарядне якому більше 5 років на 10000mAh заряджає 2,5 рази. Писав магазину на е-пошту, але реакції ніякої не отримав.
Відповідь представника «Wanty»
Доброго дня, даний power bank оригінальний, ми не несемо відповідальність за якість/ємність товару виробника, проте ми завжди готові до конструктивного діалогу в вирішенні проблемних питань, ми завжди націлені на те, щоб клієнт був задоволений. В даній ситуації ми б Вам повернули кошти або обміняли на інший товар, якби Ви звернулись на протязі 14 днів, пішли б на зустріч і більший термін розглянули б. Але замовлення зроблене 28.11.22, отримали 30.11.22, а виявили таку проблему 20.01.23 р. майже 2 міс., при тому вирішили не подзвонити, а написати листа. Питань багато. Чому раніше Ви не звернулись до нас? Чому не передзвонили, а вирішили написати листа, зараз інтрнет магазини працюють в важких умовах, не скаржимось але нагадуємо, потрібно розуміти ситуацію та йти на зустріч і допомогати один одному. P.S. З клієнтом зв'язались для вирішення проблеми.