Кожемяко Алена рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №97117

Вирішила дати шанс невідомому мені магазину. Замовлення обробили швидко, менеджер підтвердив наявність, відправили наступного дня. Забрала телефон на новій пошті. Телефон класний, гарний, вся комплектація на місці, документи теж (включаючи гарантійний талон).
Рубанка Роман рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB eSIM Deep Purple (MQ0E3), Замовлення №96905

Передзвонили одразу і оформили замовлення. При доставці коробка не пом'ялась, телефон новий та цілий. Все пройшло добре. Магазин рекомендую!
Абрашин Давид рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №96614

Знайом з цим магазином вже давно, усе чудово. Усі домовленості виконуються, якісне обслуговування, жодних нарікань щодо оригінальності товарів. Ціни дуже демократичні. Однозначно рекомендую.
Губской Валерий рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №96017

Я той самий клієнт який прискіпливий до всього, і обслуговування онлайн не виключення. Але в цьому магазині навіть онлайн-консультант справжній професіонал, відповів на всі питання у розгорнутому вигляді. За це йому безмежно вдячний! Замовив новий айфон. Дуже гарний, все працює і швидко доставили.
Хара Василий рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray (MLL42) 2016, Замовлення №95713

Очередная покупка на applekiev, крутое обслуживание, прекрасный сервис и персонал! На этот раз взял себе макбук. Спасибо! Чек подкрепил ниже
Holiney Maksym не рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green (MNDU3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На хотлайні вказано що переказ на картку +2% і що можна карткою оплатити без відсотків у пункті видачі. а по на сайті вказано 5%
Відповідь представника «OYO»
Доброго дня, дякуємо за відгук. По товару Смартфон iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green (MNDU3) Замовлення не бачимо, отже ви Його не замовляли та не купляли. Різниця в 2% та 5% сталася із за повернення податку з 2х до 5ти відсотків у Воєнний час, на жаль дану інформацію не встигли змінити на Хотлайн, дякуємо, будемо уважніше ставитись до своєчасних змін та актуалізації інформації.
MrDQV не рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Цей магазин продає підробки чохлів Apple, хоча рекламується на Хотлайні як оригінал. Перший раз таке зустрічаю, щоб через хотлайн продавали підробки. Щей розказують потім що це 1 в 1 з оригіналом, як можна порівнювати цю вонючу дешеву підробку з оригинальним кожаним чохлом. Да ще красиво упакували, поклали якісь додаткові аксесуари.
Відповідь представника «OYO»
Дякуємо за відгук, при обиранні товару ви вказали: Купив: Apple iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Dark Cherry (MM1M3), Замовлення №1 Хоча і на сайті і на Хотлайн підписано що це копія 1 до 1. Також На сайті є Оригінальні чохли де виробник Apple та немає позначок копія, також компанія Apple надає рік гарантії на свої товари. Просимо Вас з розумінням поставитись до ситуації що склалась, та бути уважнішими при виборі товару, та читати його опис. Ми в свою чергу також будемо намагатися зробиити все, щоб копію та оригінал було легше відрізнити при виборі товару. Крім того, ми без всіляких проблем повернули Вам кошти за товар, який ви повернули нам. Просимо Вас або залишити коректний відгук, або залишити відгук обираючи копію товару, яку ви замовляли, бо в данному відгуку ви обрали оригінальний чохол.
Валерій Шев рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Midnight (MQ533), Замовлення №65852

Хотів б сказати, що магазин дуже зручний. Доставка досить таки швидка, ціни ніби як прийнятні. Замовляв нещодавно iPhone 14, прийшло все в ціле. Загалом - клас!!! Залишився задоволений))
Анна Василів рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №1581

Магазином залишилася задоволена - приємні ціни, компетентні продавці, високий рівень обслуговування - швидко зв'язалися, доставили вчасно. Рекомендую.
Панасюк Г рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Deep Purple (MQAM3), Замовлення №26451

Айфон працює справно, продавець відповідає на повідомлення, якість товару на рівні. Магазин надає відмінну ціну. Рекомендую даного продавця.