Ivan_Pet рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S12FTXLA2-NG, Замовлення №2503

Магазин файний.У мене є певні критерії, пройшов відбір на 100%: 1.Офіційна оплата, бо всім в країні треба платити податки 2.спілкування українською , бо ми живемо і боремось за українське 3. Кваліфіковані робітники 4. Ніяких передоплат 5. Товар з документами і «мокрими» печатками 6. Спілкування вже після заробітку грошей. Мене через день запитали чи я залишився задоволеним ? 7. Якісний сервіс Вдячний.
Nikolay Kogut рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №5402

В неділю зробив замовлення на купер, а вже в понеділок приїхали монтери з моїм кондиціонером. Роботу виконали оперативно, сподобалось що відразу прибирали за собою. Оплату вніс після закінчення всіх робіт. Магазин працює ВІДМІННО!
Вадим Пацуков рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Стіновий припливний клапан (рекуператор) Ventoxx Harmony с пультом ДУ и внешней крышкой, воздуховод 0,5 м, Замовлення №4799

Довго думав яку вентиляцію поставити, менеджер порадив Вентокс і я не шкодую! -Свіже повітря щодня -Шум від роботи рекуператора майже не чути -Електрики споживає мало (порівняв комуналку) -ціна не колеться Майстер від компанії Володимир сподобався, швидко приїхав та підключив. Рекомендую до покупки всім!
Дмитрий Буглов рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Стіновий припливний клапан (рекуператор) Ventoxx Harmony с пультом ДУ и внешней крышкой, воздуховод 0,5 м, Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S12FTXLA2-NG, Замовлення №4795

Замовляв одночасно кондиціонер і рекуператор, одразу з доставкою і монтажем. Дуже зручно, коли все можна замовити одразу в одному місці. Приємне спілкування, приємні ціни. Можливість оплати безготівковим платежем. Рекомендую даний магазин.
Kirill G рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL FULL BLACK CH-S18FTXAL2-FB, Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (FULL BLACK) GEN VI CH-S18FTXAL2-FB, Замовлення №111

Кондиціонер доставили і встановили на наступний день. Все працює чудово.
Annet100 рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Cooper&Hunter SUPREME CH-S09FTXAM2S-WP, Замовлення №6322

Мріяли встановити якісний кондиціонер, в якому би поєднувались прийнятна ціна та якість, довго вибирали і зупинились на Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL та Cooper&Hunter SUPREME які замовили в інтернет-магазині ProClimate. Залишилися дуже задоволеними відмінною якістю встановлення і професійним відношенням та консультацією щодо експлуатації. Дуже вдячні працівникам інтернет магазину.
Сергей Гаврилуцв рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER CH-S09FTXLA2-NG (WI-FI), Замовлення №9957

Довго вагався про чесність магазину але дійсно такий магазин існує і ще вагався перечислити всю суму за товар але мене переконали відгуки.Ціга найнижча на ринку так що рекомендую всім нероздумуйте .Оператор жінка дуже ввічлива, а фотка в вайбері просто бомбезна.
oleg124ua рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Зовнішній блок Cooper&Hunter CHML-U24RK3-NG інвертор, Замовлення №6319

Чудовий інтернет магазин, дуже компетентний менеджер, ціна була одна з найкращих, зробили безплатну доставку, та і взагалі допомогли підібрати потрібний варіант
Денис Лукьянец рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL CH-S09FTXAL-SC, Замовлення №5313

все по опису, швидко і відповідально, рекомендую, дякую
Boris Smirnov рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Спліт-система Cooper&Hunter Cozy Inverter (GEN VI) CH-S07FTXK-NG, Замовлення №0000

Цена, быстрое решение. Приятное общение и поддержка по остальным вопросам. Буду покупать у них ещё