VincentVega не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Asus, Замовлення №2281337

Будьте обачними та обережними купуючи у цьому магазині тому що всі ваші претензії будуть обгоунтовані фразою "ви самі купили за найнижчою ціною", товар може не відповідати фото і опису на сайті а менеджер від прямої відповіді на поставлене питання скоріше за все ухилиться, запевнивши вас що "все добре" та "хвилюватися нічого". Вам можуть не надати можливості оглянути покупку і вибір буде або придбати або відмовитися ще до її приїзду. Ви будете крайні
Відповідь представника «Demping.store»
Відгук має в собі багато неправдивої інформації. Коли було оформлено замовлення ви питали про версію смартфону, вам казали, що смартфон азіатської модифікації з глобальною прошивкою. Також ви сказали, щоб вам відправляли повністю запаковану коробку. (Запаковану в заводський блістер, який є прозорим, через який видно всі написи на коробці і так далі). Ви отримали посилку, розірвали блістер, достали смартфон, і тільки після цього кажете про якусь інформацію, що вам не підходить версія смартфону. На прямі питання ви не відповідаєте, від відповідей уходите. Ми запропонували вам безпроблемне повернення товару в повністю заводському стані разом з плівкою блістеру, а у випадку, коли ви його повністю розірвали, то нічим не зможемо допомогти з поверненням товару. Яка саме відповідальність товару на сайті з тим, що є по факту також невідомо, ви не повідомляєте цю інформацію. Дякую за максимально правдивий відгук. Гарного користування.
Відгук біль ніж правдивий тому що я можу надати всі скрин шоти, якщо хтось забажає впевнитись, цієї ж переписки де не буде ні слова від менеджера про азіатську модифікацію. Ні слова про те що я "сказав" чи попросив щоб мені відправляли повністью запаковану коробку там також не знайдеться. Тому про правдивість мого повідомлення не варто фантазувати, відгук обгрунтований доказами самої переписки з менеджером від початку і до самого кінця, мені немає що доказувати вам, факти є факти, тим паче що ви закінчували діалог словами "друже давай швидше зараз неділя у нас не робочий день взагалі то" тому не потрібно зараз о 22 00 "виписувати", гарного відпочинку.
31 березня 2024 Відповісти
Roman Biryukov рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №00002338

Быстро связались после оформления, подтвердили наличие и отправили в тот же день. Заказ пришел качественно запакованный в коробке новой почты, сам телефон был в заводской пленке (согласовано с менеджером, брался на подарок. В ТТН было добавлено подпись для оператора НП что можно распаковывать ) Спасибо магазину за качественный сервис и товар
Albert Demchenko рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: realme GT Neo5 SE 5G 16/1TB blue CN , Замовлення №00002307

Рекомендую. Товар прийшов вчасно і відповідає заявленому на сайті. Дуже дякую.
Олександр Тисенко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ulefone Armor 22 8/256gb black, Замовлення №00002178

Дякую менеджерам та продавцям. Швидко оформили та відправили.
Arhi Mandrit рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: realme 11 Pro+ 12/1TB Sunrise Beige, Смартфон realme 11 Pro+ 12/1TB Sunrise Beige, Замовлення №№ 00001728

ТВР не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 травня 2023

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison 2 Pro 8/256GB Black, Замовлення №798

Смартфон пришёл с ремонта, работает, как дальше посмотрим. Магазин отреагировал очень оперативно, за что им благодарен.
22 травня 2023 Відповісти
Ola K не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Blackviier bv 7100, Телефон Blackvier 7100 bleck, Замовлення №00000625

Купила 27.11.22 телефон в этом магазине(Bv 7100) цена 8499 грн. Перед покупкой уточняла у менеджера, действительно ли это хороший телефон, он сказал что да. Телефон поломался через несколько дней. Вернула, после довольно долгой диагностики, и моих постоянных звонков прислали новый ,ту же модель. Новый проработал два месяца и перестал работать (перестал включаться).Позвонила в сервесный центр, мне сказали срок гарантии(1месяц) истек, и мне просто не повезло.....
Відповідь представника «Demping.store»
Доброго дня. Ви купили телефон саме з гарантією на 1 місяць, хоча на сайті був варіант за додаткову оплату купити більший строк гарантії і ви це знаєте. Дійсно, у вас зламався телефон і ми в рамках гарантії замінили вам його на новий. А потім ви зателефонували по другогому телефону, пройшло десь 2 місяці і вам повідомили, що гарантія на телефон вже вийшла, нічим не можемо вам допомогти. Ми в повній мірі виконали свої обовязки, які на себе взяли. Тобто свій 1 міс гарантії, але те, що у вас трапились якісь проблеми з другим телефоном, і вже пройшов місяць нашої відповідальності, то вибачте, але вам просто не пощастило. В чому претензія ваша? Що ми порушили? На що саме ви обурені? Обурені на те, що ви свідомо купували товар по найнижчій ціні в Україні, але і з мінімальним строком гарантії? То ж в чому проблема і що ми зробили не так?
Евгений Антонюк рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Смартфон Ulefone Power Armor 13 8/256GB Black

Покупали телефон Ulefone Power Armor 13 цена была самая низкая, которую смог найти, все быстро отправили, все работает доволен. Покупал второй телефон для отца, телефон не подошел, вернули деньги без каких либо проблем. Рекоменую магазин.
Олег Бородавка рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Телефон oukitel K15 Pro

Большое спасибо продавцу Александру , за его помощь в приобретении товара. Всем рекомендую. )))))))