Олександр Тисенко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ulefone Armor 22 8/256gb black, Замовлення №00002178

Дякую менеджерам та продавцям. Швидко оформили та відправили.
Arhi Mandrit рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: realme 11 Pro+ 12/1TB Sunrise Beige, Смартфон 11 Pro+ 12/1TB Sunrise Beige, Замовлення №№ 00001728

ТВР не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 травня 2023

Купив: Смартфон Bison 2 Pro 8/256GB Black, Замовлення №798

Смартфон пришёл с ремонта, работает, как дальше посмотрим. Магазин отреагировал очень оперативно, за что им благодарен.
22 травня 2023 Відповісти
Ola K не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Blackviier bv 7100, Телефон Blackvier 7100 bleck, Замовлення №00000625

Купила 27.11.22 телефон в этом магазине(Bv 7100) цена 8499 грн. Перед покупкой уточняла у менеджера, действительно ли это хороший телефон, он сказал что да. Телефон поломался через несколько дней. Вернула, после довольно долгой диагностики, и моих постоянных звонков прислали новый ,ту же модель. Новый проработал два месяца и перестал работать (перестал включаться).Позвонила в сервесный центр, мне сказали срок гарантии(1месяц) истек, и мне просто не повезло.....
Відповідь представника «Demping.store»
Доброго дня. Ви купили телефон саме з гарантією на 1 місяць, хоча на сайті був варіант за додаткову оплату купити більший строк гарантії і ви це знаєте. Дійсно, у вас зламався телефон і ми в рамках гарантії замінили вам його на новий. А потім ви зателефонували по другогому телефону, пройшло десь 2 місяці і вам повідомили, що гарантія на телефон вже вийшла, нічим не можемо вам допомогти. Ми в повній мірі виконали свої обовязки, які на себе взяли. Тобто свій 1 міс гарантії, але те, що у вас трапились якісь проблеми з другим телефоном, і вже пройшов місяць нашої відповідальності, то вибачте, але вам просто не пощастило. В чому претензія ваша? Що ми порушили? На що саме ви обурені? Обурені на те, що ви свідомо купували товар по найнижчій ціні в Україні, але і з мінімальним строком гарантії? То ж в чому проблема і що ми зробили не так?
Евгений Антонюк рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Смартфон Power Armor 13 8/256GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Покупали телефон Ulefone Power Armor 13 цена была самая низкая, которую смог найти, все быстро отправили, все работает доволен. Покупал второй телефон для отца, телефон не подошел, вернули деньги без каких либо проблем. Рекоменую магазин.
Олег Бородавка рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Телефон oukitel K15 Pro

Большое спасибо продавцу Александру , за его помощь в приобретении товара. Всем рекомендую. )))))))