luckync рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 14IRP8 Tidal Teal (83BU0064RA), Замовлення №1868

Багато магазинів не могли мені продати цей ноут, в усіх були якісь проблеми з відгрузкою зі складу, просили передоплати і теде, а в результаті тільки затягували час. В цьому магазині від замовлення до отримання пройшло 2.5 години, ще й мишку в подарунок отримав.
Oks Rad не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Arctic Gray (21KH008MRA)

Під час замовлення ввечері товар був в наявності. Зранку менеджер по телефону сказав, що товар відкладено іншому покупцю і він повідомить про можливість купити через годину. Дзвінка так і не дочекався...
Lennos Music рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GA402NV (GA402NV-N2019, 90NR0E62-M001W0), Замовлення №90NR0E62-M001W0

Тоха Граф рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Ноубук, Замовлення №1505

Спасибо за ноутбук. Проработал пару дней и перестал включаться. После звонка отправил в сервисный центер и там починили. Большое спасибо! Единственый минус не было чека.
Архімед рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ROG Rapture GT-AXE16000 (90IG06W0-MU2A10), Замовлення №1249

Чеку і гарантійного талону від магазину небуло: не прийшло ні на електронну пошту після створення замовлення, ні з товаром (і це для настільки дорогого товару). Взагалі нерозумію навіщо вимагати адресу електронної пошти, при створенні замовлення, якщо вона ніде не використовується. Проте, вцілому, все пройшло доволі оперативно та й товар був у належному стані.
gen. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 вересня 2023

Хотів купити: Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 850VA (BE850G2-RS)

Магазин зроблен гарно. Зручна оплата. Нажаль трапляється невідповідність фактичної наявності. Гроші повертають швидко.
Відповідь представника «Onekit»
Дякую за зворотній зв’язок. Нам дуже важлива Ваша думка. Шкода що не вдалось задовольнити Вашу потребу. Ми завжди працюємо над вдосконаленням сервісу.
Hotline відмитив як "не рекомендує цей магазин" (у мене не було вибору при написанні відгуку), але я так не вважаю. Магазин вартий уваги.
13 вересня 2023 Відповісти
Alex Kudulis рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Телевізор Philips 55OLED818/12, Замовлення №9379992

Евгений рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999), Замовлення №1204

Чітко, професійно в зазначений час. Все коректно і по суті. Розпакували, перевірили, запакували. Розрахунок карткою без додаткових комісій.
SlavicPrO рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: OLED-телевізор Philips 48OLED707/12, Замовлення №625

Отримали прекрасний телевізор своєчасно і по хорошій ціні. Дякуємо вам і успіху!
Святослав Лінник рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Телевізор, Телевізор ERGO 55GUS8500, Замовлення №481

Рекомендую даний магазин. Ціни на 10-20% дешевші ніж у всіх відомих магазинах. Телевізор приїхав все ок.