rostohant рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01), Замовлення №36

Швидко і зручно
Dmytro Kadenko рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series X 1 TB Forza Horizon 5 Ultimate Edition (RRT-00061), Замовлення №299

Дід Мороз буде найкращий завдяки магазину. Саме те що шукали і навіть більше!
Андрій Лавріненко не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: RAY-BAN | META

Не сподобалося: відвантаження товару

Товар відсутній наразі, хоча вказано, що "наявний"
Аркадій рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Портативні колонки Go 3 Blue (JBLGO3BLU), Замовлення №000001

Дуже дякую. Швидко, адекватно, професійно
Ira Bobrenko рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: JBL GO 3 Pink (JBLGO3PINK), Портативні колонки GO 3 Pink (JBLGO3PINK), Замовлення №584

Купувала сестрі на подарунок. Магазину велика вдячність, за оперативність та якісну консультацію - допомогли підібрати товар за бажаними критеріямии. Подарунок вдався, сестра залишилася дуже задоволеною. Буду замовляти ще.
Sergio Ramos04 рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Квадрокоптер Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Підсилювач сигналу антена Антена Duo II 2.4G/5.8G (DUO-2458SSB) (Без кріплення), Замовлення №583

Замовив в цьому магазині, дрон Мавік 3Т, та антену Алієнтех, тому що сподобалась їх ціна, менеджер швидко зателефонував, ми проговорили всі деталі відносно оплати і доставки, і в цей день одразу мені відправили замовлення. Рекомендую цей магазин!
Oleksii5266 рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Квадрокоптер Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02, CP.MA.00000492.03), Замовлення №536

Все добре з замовленням. Компетентно, швидко, якісно. Рекомендую.
Toster710 рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр TV 4K 2021 32GB (MXGY2), Замовлення №515

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Пару днів тому придбав приставку Apple TV 4K. Замовив молодшу модель 32Gb, якої по факту не виявилось у наявності. Але дякую продавцю, щоб закрити ситуацію була запропонована старша моделька 64Gb за ціною молодшої. Все пройшло блискавично швидко та максимально комфортно, ще й отримав приємний бонус. Хлопцям плюс в карму - щиро вдячний, магазин 100% рекомендую! :)
Konstantin Boychenko рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Квадрокоптер Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02, CP.MA.00000492.03), Замовлення №00

Ціна як на сайті, відправили одразу так як товар був терміновий. Дуже рекомендую!
Алексей Гурин рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 825GB, Геймпад DualSense White (9399902), Окуляри віртуальної реальності PlayStation VR2 (9454298, 9454397), Замовлення №432874688369

Замовлення робив не в робочі години, але моментально набрав менеджер, проконсультував, підказав й разом з ним зробили замовлення. Доставка швидка, комплектація-повна. Рекомендую