Vlad Lysenko рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Valve Index VR Kit, Замовлення №879

Замовив після обіду, але все одно зробили доставку в той самий день. Підказали з налаштуванням та розташуванням сенсорів, вдячній за оперативну та професійну роботу
Viacheslav56 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка ASUS ROG Ally 2023 512 GB (RC71L-NH001W/90NV0GY1-M00550), Замовлення №875

Все дуже сподобалося (відповідність ціни, оперативність відправки, проконсультували на вищому рівні). Рекомендую даний магазин. Буду купувати й надалі у даного постачальника.
Екатерина Федорченко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Стаціонарний медіаплеєр NVIDIA Shield TV Pro (945-12897-2505-101), Замовлення №871

Відправили того ж самого дня, отримала вчасно, дуже дякую, рекомендую магазин
Дмитрий 767 рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смарт-окуляри Ray-Ban Смарт-окуляри Meta Headliner Shiny Black Frame/Clear Lenses (RW4009 601/SB 50-23), Замовлення №851

Всё максимально круто, товар получил быстро, всё на высшем уровне! Рекомендую!!
ВОЛІС рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Підсилювач сигналу антени ALIENTECH DUO II DUO-2458SSD 2,4G/5,8G для DJI з пультом ДУ RC-N1, Замовлення №843

Замовлення обробили просто блискавично, все чудово. Дуже дякую
Al C рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Стаціонарний медіаплеєр NVIDIA Shield TV Pro (945-12897-2505-101), Замовлення №734

Підказали чим відрізняється приставка від інших моделей виробника, по телефону допомогли налаштувати. Вдячний за доплмогу, однозначно рекомендую магазин
Anna Baieva рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: JBLGO3BLK, Замовлення №234567

Дуже сподобався цей магазин.Рекомендую Все чітко, супер Одим словом Рекомендую))
Люда Крекотень рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №100125

Замовляла Новою поштою, наступного дня відправили. Все сподобалось, рекомендую.
Ray Tom рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100145

Замовов по обіду, ввчерері вже доставили, була необхідність як умога швидше його передати. Зручніть замовлення, гарантія, швідкість доставки все на рівну, буду звертатись ще
rostohant рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01), Замовлення №36

Швидко і зручно