Dani_380 рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: SSD 1TB Team MP34 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (TM8FP4001T0C101) 3500\\2900, Замовлення №9661

Мені сподобались: швидкість відправки товару, ціна, приємно спілкуватися з продавцем, добре запакований На видатковій є гарантійний талон на 60 місяців, штамп і тд
александр демиденко не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Монітор Acer ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302), Монітор Acer ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302), Замовлення №№7814

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Відповідь представника «Біком»
Ціна залежить від форми оплати. Про це досить внятно написано у розділі "Оплата". Тому, не зрозуміло, чому виставлення рахунку, ще до сплати і відвантаження, в якому чітко вказана сума вважається обманом. Стосовно фіскального чеку - звертаємо увагу, що фіскальний чек видається фіз. особі при оплаті готівкою. У вашому випадку оплата була від організації (ФОП) безготівковим способом. Тому ви отримали видаткову накладну із печаткою.
username000 рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів GOODRAM 8 GB DDR4 3600 MHz Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18S/8G), Замовлення №7077

Оперативне обслуговування і чудова консультація. Спілкування як людина з людиною, а не з бюрократичним біороботом (як часто буває в магазинах).
Відповідь представника «Біком»
Приємно читати про високу оцінку нашої роботи. Дякуємо!
dimooon рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power QS15 20000mAh White (SP20KMAPBKQS150W), Замовлення №69630

Магазин чітко та швидко виконав замовлення. Товар якісний. Не пошкодував, що замовив саме тут. Рекомендую
Snaker рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Монітор MSI G2412, Монітор MSI G2412 (9S6-3BA41T-066), Замовлення №6377

Доволен магазином, заказал - через минут 10 перезвонили, уточнили детали, на следущий день уже забрал монитор. Всем рекомендую)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи
Олександр не рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF)

Ціна в хотлайні на декілька тисяч менша ніж на сайті.
Відповідь представника «Біком»
Була суто технічна проблема синхронізації наших цін із сайтом хотлайн, зараз програмісти чудово попрацювали і мінімізували подібні випадки. Нам прикро, що ви отримали негативний досвід при роботі з нами. Але дякуємо за відгук. Саме ви робите нас кращими.
Представник магазину «Біком»
Добрий день. Нажаль це чисто технічна причина. Коли на сайті ціна вже змінилась, а хотлайн ще не встиг оновити. Дуже шкода, що ви отримали негативний досвід
14 червня 2023 Відповісти
mor_lembas рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Материнська плата ASUS PRIME B450-PLUS, Замовлення №3739

Гарний магазин, вигідні ціни, швидка обробка замовлень.
Petabajtik рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Акумулятор для ДБЖ CSB Battery GPL1272F2 , Замовлення №62703

Отличный магазин, в обед заказал и оплатил, на следующий день уже все получил, отправка просто молниеносная, магазину большое спасибо