imdm рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Satisfyer Pro Penguin Next Generation , Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Pro Penguin Next Generation (SO1641), Замовлення №818

Покупкою задоволена на всі 100, приємно вразила оперативність! А пінгвін, то любов, всім щиро рекомендую і іграшку і магазин )))
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук :)
Jeff Carelio рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Vibes Yummy Sunshine (SO2203), Замовлення №-

Якісний товар, продавець добре проконсультував, швидко надіслали, безкоштовна доставка і знижка присутні. Все пройшло чудово. Дякую
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Ми раді, що Вам все сподобалось :)
Anastasia Svistunova рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Вакуумний стимулятор Svakom Pulse Lite Neo Lavender, керується зі смартфона, Замовлення №805

Доброго вечора. Отримала замовлення??Дуже дякую , все прийшло анонімно , швидко і добре запаковано . Обслуговування і консультація , на найвищому рівні . Тепер однозначно обиратиму саме Ваш магазин .
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Вітаємо, Анастасія! Дякуємо за чудовий відгук! Завжди Вам раді :)
Дмитро Панченко рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: автоматичний мастурбатор Svakom Alex NEO 2 (SO7326), Замовлення №672

Замовлення зробив після 22:00, але зв?язалися одразу. Оплатив на рахунок і товар вислали на наступний день. Обслуговуванням задоволений і 100% рекомендую.
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Вітаємо, Дмитро! Дякуємо за схвальний відгук :)
sv_valera не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 листопада 2023

Хотів купити: Wet Gold Hybrid 178 мл (WT43095)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Зробив замовлення, вирішив сам передзвонити - ніхто не відповів і не передзвонив. Зараз бачу ціна змінилась з 800 до 1100 мабуть тому і не передзвонили
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності, дійсно сталась помилка з нашої провини. Але на щастя цю ситуацію було вирішено і ми завжди будемо раді Вам в нашому магазині.
Евгений Радченко рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Набір презервативів з підвищеною кількістю змазки та реберцями Red 0.02 мм 12 шт, Замовлення №588

Той випадок коли отримав задоволення не тільки від покупки, а й від процесу купівлі
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Вітаємо, Євгеній! Дякуємо за відгук! Ми раді, що вам все сподобалось :)
Ольга Игнатьева рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Іграшка, Замовлення №577

Задоволена. Швидко , якісно , ще й поклали бонус ! Рекомендую . Дякую
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Доброго дня, Ольга! Дякуємо за схвальний відгук!
Angry bird # рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Змазка на водній основі pjur Basic waterbased 100 мл, ідеальна для новачків, найкраща ціна/якість, Міні вібратор у формі помади Dream Toys VIBES of LOVE LIPSTICK, Червоний, Замовлення №576

Дуже швидко зв'язалися. Все прийшло на наступний день. Ціна дуже вигідна, безкоштовна доставка. Зроблено у Нідерландах, дуже якісно! Дякую!
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук!
Dmi рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: автоматичний мастурбатор Tenga Flip Zero White (TFZ-001), Замовлення №541

Все швидко і очікувано, плюс в подарунок гель зволожувач Tenga Hole отримав
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Юлия рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: портупея Loveshop Портупея эротичная One Size K7, натуральная кожа, черная (K7), Замовлення №517

Працюють дуже швидко, все що замовила було в наявності ,ціна та що вказана в магазині без змін. Якість товару супер, рекомендую!!
Відповідь представника «SexySatisfaction»
Доброго дня, Юлія! Ми вдячні Вам за добрі слова!