Димка рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Continental SportContact 7 255/35 R19 96Y XL FR , Замовлення №3214

Ціна актуальна, відправили в день замовлення. Оплатив наперед як це роблю постійно. Ненявязливий продавець
Dog рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4+, Замовлення №24

Класний магазин,добрий вибір. Замовив ,оплатив,через 2 дні отримав,клас!
ReliableWin рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Зимові шини Michelin Pilot Alpin PA4 (245/55R17 102V), Замовлення №20450796484035

Рекомендую цей магазин, оперативно виконали замовлення - все сподобалось!
Kingmaker 77 рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зимові шини Matador MP 93 Nordicca (205/60R16 92H), Замовлення №285686

Дякую. Все швидко та зручно Однозначно рекомендую
Представник магазину «Автошини»
22 листопада 2023 Відповісти
Саша Якимчик рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Bridgestone Turanza T005 (215/60R17 96H), Замовлення №20450791554612

Дуже дякую. Приємне спілкування. Швидке відправлення. Всі консультації.
Вам дякую
22 жовтня 2023 Відповісти
dvm3377 рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Continental WinterContact TS 860 205/60 R16 92T (294027), Замовлення № , не пам'ятаю

Замовляв 4 шини в цьому магазині, попередньо запитавши про наявність, що було підтверджено. Дуже оперативна відправка, в день замовлення. Товаром та ціною на нього дуже задоволений! Рекомендую, хороший магазин, все на висоті!
Віктор Савчук рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Continental WinterContact TS 870 P (235/40R19 96V), Зимові шини Continental WinterContact TS 870 P (235/40R19 96V), Замовлення №2914

Придбав 4 зимові шини Continental WinterContact TS 870 P (235/40R19 96V) для Тесла 3. Співпрацею задоволений. Відправили Делівері як я попросив. Доставка Делівері 4 шини обійшлось 339грн
masskop 55 рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Triangle TE301 195/70R14 95H , Замовлення №20400341999647

Відправили шини через півгодини після того як замовив в телефонному режимі. Все добре, мої найкращі рекомендації!
Apple28 рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Зимові шини Dunlop SP Sport MAXX RT 2 (255/35R20 97Y) XL, Замовлення №32456000

Покупка прошла успешно и быстро. Никаких негативных моментов не было. Оплата чистая, прозрачная на счет ФОП, что оч удобно.
Александр Григорак рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Літня резина Pirelli Scorpion Verde 215/65 R16 102H XL, Замовлення №Номера заказа нету

Купил новенькую резину в этом магазине, предварительно позвонил менеджеру уточнив детали, через 5 минут оформил на сайте простую форму и через несколько минут мне перезвонил менеджер все подтвердил, в тот же день отправили и уже на следующий получил, сервисом и ценой приятно удивлен, цена с учетом затрат на новую почту вышла на полторы тысячи дешевле чем в Киеве