ozidoko рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Jinko Solar JKM425M-54HL4, Гібридний сонячний інвертор (hybrid) Deye SUN-8K-SG05LP1-EU (DSN-8K-05-1), Замовлення №2310224-425

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купував сонячні панелі JinkoSolar 425W 21 шт та інвертор Deye 8K все добре, працює Панелі їхали через проблеми на Польському кордоні довго, але я при замовлені обирав чекати.
Maxim Kantsurov рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Гібридний сонячний інвертор (hybrid) Deye SUN-6K-SG05LP1-EU WiFi, Замовлення №231214-132852

У меня произошло ЧП. Загнулся старый инвертор прямо на праздники. Необходима была срочная замена. Продавец действительно ответил в праздничный день. Во время консультации мне посоветовали изменить мои предпочтения и выбрать более дорогую и качественную модель, в сравнении с изначально мной выбранной. Я очень благодарен ребятам за этот совет. Новый агрегат действительно работает на порядок лучше.
zener рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi, Гібридний сонячний інвертор (hybrid) Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi, Замовлення №504

Гарне обслуговування, швидко доставили, дякую
MagicGamer не рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Геннадий Макаренко не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Хотів купити: Гібридний сонячний інвертор (hybrid) LuxPower SNA5000 WIDE PV (SNA5000 WPV)

Товару не у наявності. Одні обіцянки передзвонити
liutyi рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №365

все чьотко. оплатив за реквізитами. превезли в той же день. товар запакований. все праює. ціна як на хотлайн. ніяких додаткових відсотків за сплату картою.
Vegas Firestorm не рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ LogicPower LPM-MG 12 - 150 AH (4197)

Класика - товару нема в наявності, але можемо вам запропонувати інший, на 5-6 тисяч дорожчий. Ну і цей аккум у них досі висить як такий, що є в наявності.
Відповідь представника «WATT»
Так і є, на жаль цей товар був у дуже малій кількості і швидко закінчився. Для нас важливо підібрати саме те обладнання, яке якнайкраще підходить під поставлені задачі. Тому інженер спілкувався із Вами і запропонував підходящі варіанти із значною знижкою.
Vladamoks рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №403

Придбали під ялинку потужну зпрядну станцію, нам її вистачає вдосталь. Дякуємо спеціалістам магазину за бажання допомогти, нам зробили необхідні розрахунки щоб впевнитись у тому що станції вистачить на наші потреби. Забирали самостійно в офісі, при нас все відкрили, увімкнули і провели інструктаж по використанню.
Sergii1086 рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Ecoflow Delta 2, Замовлення №216

Задоволений товаром і роботою магазину. Замовив у пт і забрав самовивозом у сб хоча мені пропонували доставку безкоштовну по місту