Денис алексеев рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713PI Eclipse Gray (G713PI-LL044W), Замовлення №9663

Купив ноутбук який давно хотів, ціна була відповідною та мене влаштовувала. Забрав з точки самовивозу у день замовлення, все відповідало заявленим характеристикам. Магазин дуже рекомендую
Дуже дякуємо Вам за відгук
Арсен Кравець рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-98AL (NH.QLVET.004), Замовлення №9666

Перший раз купляв у цьому магазиці. Продавець пішов на зустріч і допоміг з всіма забаганками, доставка відбулася дуже швидко. Задоволений усім і дуже вдячний за співпрацю.
Відповідь представника «Toplaptop»
Безмежно дякуємо Вам за позитивний відгук)
Andriy рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G17 G713PV (G713PV-LL038), Замовлення №9594

Ціна просто чудова. Зв'язались і відправили швидко і без проблем. Дякую
Дуже дякуємо
Miha_Kiev рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: оутбук ASUS ROG Strix Scar 17 G733PZ (G733PZ-LL023W), Ноутбук ASUS ROG Strix Scar 17 G733PZ (G733PZ-LL023W), Замовлення №9578

Уже другий раз купую в продавця, все ок. Оперативно зв'язались, ноутбук доставили за 2 дні. Ціна краща ніж у конкурентів на аналогічний товар.
Дуже дякуємо
CYBERUkr рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713PI QHD, Замовлення №9458

Александр Почкун рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Asus ROG Strix 17 G713PI RTX 4080, Замовлення №b26-658

Купую вдруге на цьому сайті, дуже задоволений , ціна супер, швидко та якісно, якість товару відповідна.
Олег Клименко рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: ASUS ROG Strix Scar 17, Ноутбук ASUS ROG Strix Scar 17 G733PZ (G733PZ-LL023), Замовлення №без номера

Дякую, дуже зручно та оперативно, швидко відправили в день покупки, ціна відповідає. Рекомендую!
Alex Bodnar рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JI (G614JI-AS94) Gray, Замовлення №9055

Рекомендую этот магазин, товар был в наличии, очень приятная цена, и товар отправили по НП через несколько часов после покупки.
Дуже дякуємо)
Oleksandr рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC i5-12500H/16/512 - RTX 3050, Замовлення №7868

Брав ноут ASUS TUF Gaming. Перед замовленням зателефонував - почув всі відповіді на свої питання, після чого оформив замовлення та сплатив одразу на рахунок, щоб не переплачувати за накладний платіж. Ноут відправили через 2 години, швидко доставили. Отримав 100% те що замовляв, все збіглося з описом та фото магазину. Мабуть один з найкращих інтернет-магазинів електроніки на моєму досвіді. Однозначно рекомендую.
Відповідь представника «Toplaptop»
Дуже дуже дякуємо Вам за ваш відгук
Photo Box рекомендує цей магазин
2 червня 2023