Vlada Zapashna рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen, Замовлення №ВЄ000104

Чудовий магазин, купуємо вже у них вдруге! Окремо дякую команді магазину за допомогу у налаштуванні техніки, військові задоволені)
galazt рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Замовлення №ВЄ000103

Терміново був потрібний старлінк, знайшли тут новий і за дуже гарною ціною. Нам його дуже швидко відправили, ще й допомогли із налаштуваннями. В магазині дуже якісна підтримка та сервіс, супровід клієнта від вибору і до запуску, що дуже важливо у нинішній час. Зараз старлінк допомагає нам перемагати там, де треба. Однозначно буду рекомендувати цей магазин усім, хто шукає якість, фаховість та оперативність.
Bohdan Kozhevnikov рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Замовлення №ВЄ000101

дякую, старлінк прийшов дуже швидкою ціна повністю відповідає якості, окремо дякую за захисні ковпачки для коннекторів
Svetlana Ostapenko рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №31/05/2023

Нещодавно замовила в магазині Linker коптер DJI Mavic 3T. Саппорт магазину супер, доставили вчасно, як і домовлялись, дрон приїхав який треба все ОК. Ціна приємно здивувала. Однозначно рекомендую!
Александр Губин рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Мавік 3т, Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №00081

Анастасия Горбачева рекомендує цей магазин

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №ВЄ00065

Сподобалась комунікація з магазином, доставка була вчасною. Дякую за роботу!)
Виктор Слободянюк рекомендує цей магазин

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №ВЄ00070

Дякую хлопцям за гарну роботу. Буду рекомендувати друзям
Александр Карлов рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №04/05/2023/2

Все вчасно, хороша комунікація
Hypno “hypnagogic” House рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №33333

Рекомендую, коптер за гарною ціною та у вказані терміни
Екатерина Мишнева рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №040520231

Дуже дякую за адекватну ціну товару, виконання замовлення навіть швидше зазначених термінів. Рекомендую цього продавця!