Anna Klepikova рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №1633

Чоловік зробив подарунок до свята закоханих, було несподівано приємно. Спочатку було складно перейти з андроїду на новенький iPhone, але потім все стало більш-менш зрозумілим. Дякую магазину, якіснй пристрій.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Анно, дякуємо за ваш відгук та позитивні слова! Ми раді, що ви залишилися задоволені якістю товару. Ми обов'язково вдосконалимо фіскальний чек у майбутньому. Будемо раді бачити вас ще!
Illia Kryvorotenko рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №1238

Хороший магазин, ценник самый низкий по Украине, качество телефона хорошее, оригинал. Понравился консультант Михаил, вежливый и приятный в общении, все показал-рассказал и стекло хорошо наклеил. Мише респект ?, скоро внрнусь еще ?
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Illia Kryvorotenko, дякуємо вам за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені вашим новим iPhone 15 та обслуговуванням в нашому магазині. Будемо чекати вашого повернення і завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями або потребами!
Александр A рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (2) White, Замовлення №984

я повністю задоволений цим магазином і їх працівниками, навушники брав за рекомендацією продавця, все якісно, так що рекомендую
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Александре, дякуємо вам за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми завжди готові надати вам найкращий сервіс, і будемо раді бачити вас знову в нашому магазині.
Dima Popov рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №1106

пришел спокойно купил и все. При том меня предупредили перед покупкой что будет комисия если оплачивать картой. Пошли сняли наличку и купили. Всем рекомендую
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Dima Popov, дякуємо вам за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми завжди стараємося забезпечити зручні умови для наших клієнтів, і дуже приємно чути, що ви були задоволені якістю обслуговування та процесом покупки. Бажаємо приємного користування навушниками!
Світлана Д рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №386

Гарний магазин, і Сергій приємний чоловік =)
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Світлано, дякуємо за ваш відгук та приємні слова! Ми завжди раді допомогти, і високо цінуємо ваш вибір. Якщо у вас з'являться будь-які питання чи побажання, не соромтеся звертатися.
Akim Savchenko рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Apple iPad Air 2022 10.9, Замовлення №1632

Купував вже не вперше в цьому магазині, як завжди був вражений швидкістю виконання замовлення. При підборі моделі откримав якісну консультацію, щодо комплектації тощо. Змінив свій старенький ipad air на новий, дуже задоволений. Ціни дуже приємні, навіть не витрачав час на вагання щодо вибору ))
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Akim Savchenko, дякуємо за ваш відгук та лояльність! Раді, що ви залишаєтеся задоволеним нашим обслуговуванням та консультаціями. Бажаємо вам приємного користування новим iPad Air, і завжди раді допомогти вам у майбутньому!
Oleg_P рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №3115

Хороший магазин, брал iPhone на подарок. Перезвонили сразу же, телефон был в наличии. Заказывал доставку, привезли вовремя по указаному адресу, что очень удобно. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Oleg_P, дякуємо за вибір нашого магазину! Раді, що ми змогли вас вразити відповідністю ціни та швидкістю обслуговування. Ваша рекомендація є для нас найкращою нагородою. Якщо у вас з'являться ще які-небудь питання чи потреби, будь ласка, звертайтеся.
Andrii рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №1652

Замовив вдень, зв'язались увечері, оплатив і одразу відправили новою поштою, на наступний день вранці забрав. Приставка нова, ціла, усе запаковане як треба. Покупкою у цьому магазині задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш позитивний відгук та рекомендацію! Раді, що ми вас порадували оперативністю та якістю обслуговування. Ми схвильовані через ваше невдоволення фіскальним чеком. Готові допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.
rylini рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M Dark Gray (NX.KHGEX.009), Замовлення №100

Був куплений ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M. Ціна була найнижча по Україні. Доставлено за один день. Магазин розташований в зручному місці. Ввічливі менеджери. Якістю обслуговування та якістю товара повністю задоволений.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний клієнте, дякуємо вам за відгук! Ми раді, що ви в повній мірі задоволені якістю обслуговування та товару. Це надихає нас продовжувати надавати вам найкращі послуги. Будь ласка, звертайтеся, якщо у вас виникнуть які-небудь питання чи потреби у майбутньому.
Сергей Кашкин рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №1235

Замовив онлайн, приїхав, забрав. Відвантажили швидко, без нарікань.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Сергію, дякуємо за ваш відгук та те, що обрали нас для покупки PlayStation 5 Digital Edition! Ми завжди раді допомогти вам! З найкращими побажаннями, Xstore!