Ціна збігалась із заявленою на hotline
Victor K рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №3580

Анатолий Михальчук рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №0000-003831

Дякую за вашу роботу! В перші хвилини були сумніви і не довіра з моєї сторони до такого бистрого обслуговування і знаходження товару ! Але дякую продавцю Роману заспокоїв переконав і знайшов альтернативу моїм сумнівам . І ось дякую ми купили Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU -3.6,) у вас ! Ще раз дякую!!!!
Mazda Doc рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №2276

Спасибо заказал екофло в магазине, отправили в тот же день, отдельное спасибо, что вошли в положение и отправили без предоплаты, забрал посылку на следующий день и уже использую зарядную станцию, все быстро и без проблем
Eugene Tulchinsky рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №в телефонному режимі, без

Продавець сам перетелефонував, незважаючи на кінець робочого дня, відповів на всі питання, підтвердив головну умову (запечатане оригінальне пакування), передплата становила біля 1.5 відсотка вартості замовлення. Наступного дня я отримав номер ТТН, ще через день отримав замовлення на "Новій пошті". Роману - щира подяка за професійну роботу та приємне спілкування.
Сергей Евдокимов не рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ1877)

На следующий день после заказа перезвонили, и сказали, что ноутбука нет в наличии на складе. Но прошли сутки, а он всё ещё висит у них в магазине в продаже.
a_Smile рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №2110

Cass рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2974

Замовила в суботу, спершу не було в наявності, поставили в чергу, обіцяли що насутпного тижня обов'язково буде. Але перетелефонувале вже на наступний день і сказали що вже є і вони готові до відправлення, а вже в понеділок товар чекав мене на НП. Дуже оперативно, гарний сервіс, дуже люб'язний менеджер Роман. Перший раз мала справу з цим магазином і не пожалкувала, рекомендую.
Nakus рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №2912

Дуже швидко відправили (в той же день). Товар оглянув при отриманні, все було окей. Вдома тестую вже четвертий день: все працює як треба, офіційний додаток розпізнає станцію.
17й день користування. Все ок. Буду замовляти ще
18 липня 2024 Відповісти
Федор Копоров рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №1934 от 18.06.24

Ціна на час придбання мінімальна - з урахуванням гарантії 12 місяців. Дуже приємно було спілкуватися з менеджером Романом. Він допоміг вибрати станцію по критерію ціна - якість і вже через півтори години станція була на Новій Пошті. Рекомендую і станцію, і магазин, і велика подяка менеджеру Роману.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою зарядної станції RIVER 2 Pro та нашим сервісом. Особливо приємно чути про позитивний досвід спілкування з нашим менеджером Романом. Будемо раді бачити Вас знову серед наших покупців!
Dmitriy Sakov рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №2000

Купили: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU). Сделали заказ в Харькове , общались с менеджером Романом, станцию переместили в Киев за 24 часа в их магазин , все очень понравилось , всем рекомендую !
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою та якістю нашого обслуговування. Особливо приємно чути про Ваш позитивний досвід спілкування з нашим менеджером Романом. Ми завжди прагнемо забезпечити швидке та якісне обслуговування для наших клієнтів. Ваш відгук надихає нас на подальше вдосконалення нашого сервісу.