Dima Popov рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №1106

пришел спокойно купил и все. При том меня предупредили перед покупкой что будет комисия если оплачивать картой. Пошли сняли наличку и купили. Всем рекомендую
Світлана Д рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №386

Гарний магазин, і Сергій приємний чоловік =)
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Світлано, дякуємо за ваш відгук та приємні слова! Ми завжди раді допомогти, і високо цінуємо ваш вибір. Якщо у вас з'являться будь-які питання чи побажання, не соромтеся звертатися.
Akim Savchenko рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Apple iPad Air 2022 10.9, Замовлення №1632

Купував вже не вперше в цьому магазині, як завжди був вражений швидкістю виконання замовлення. При підборі моделі откримав якісну консультацію, щодо комплектації тощо. Змінив свій старенький ipad air на новий, дуже задоволений. Ціни дуже приємні, навіть не витрачав час на вагання щодо вибору ))
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Akim Savchenko, дякуємо за ваш відгук та лояльність! Раді, що ви залишаєтеся задоволеним нашим обслуговуванням та консультаціями. Бажаємо вам приємного користування новим iPad Air, і завжди раді допомогти вам у майбутньому!
Oleg_P рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №3115

Хороший магазин, брал iPhone на подарок. Перезвонили сразу же, телефон был в наличии. Заказывал доставку, привезли вовремя по указаному адресу, что очень удобно. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Oleg_P, дякуємо за вибір нашого магазину! Раді, що ми змогли вас вразити відповідністю ціни та швидкістю обслуговування. Ваша рекомендація є для нас найкращою нагородою. Якщо у вас з'являться ще які-небудь питання чи потреби, будь ласка, звертайтеся.
Andrii рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №1652

Замовив вдень, зв'язались увечері, оплатив і одразу відправили новою поштою, на наступний день вранці забрав. Приставка нова, ціла, усе запаковане як треба. Покупкою у цьому магазині задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш позитивний відгук та рекомендацію! Раді, що ми вас порадували оперативністю та якістю обслуговування. Ми схвильовані через ваше невдоволення фіскальним чеком. Готові допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.
rylini рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Ноутбук Aspire 5 A515-58M Dark Gray (NX.KHGEX.009), Замовлення №100

Був куплений ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M. Ціна була найнижча по Україні. Доставлено за один день. Магазин розташований в зручному місці. Ввічливі менеджери. Якістю обслуговування та якістю товара повністю задоволений.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний клієнте, дякуємо вам за відгук! Ми раді, що ви в повній мірі задоволені якістю обслуговування та товару. Це надихає нас продовжувати надавати вам найкращі послуги. Будь ласка, звертайтеся, якщо у вас виникнуть які-небудь питання чи потреби у майбутньому.
Сергей Кашкин рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №1235

Замовив онлайн, приїхав, забрав. Відвантажили швидко, без нарікань.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Шановний Сергію, дякуємо за ваш відгук та те, що обрали нас для покупки PlayStation 5 Digital Edition! Ми завжди раді допомогти вам! З найкращими побажаннями, Xstore!
Eugek не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442)

замовив вчора по ціні 12099, сьогодні перетелефонували, сказали чекати 2-3 дні - ок, потім перетелефонували, уже ціна 12899, не рекомендую !
Представник магазину «Xstore.Ua»
Шановий Eugek, дякуємо що поділилися вашими відгуком! Ми розуміємо Ваше розчарування. Але хочемо внести деякі деталі в Ваш відгук: Ви замовили 2 консолі Nintendo. В наявності була лише одна консоль, тож ми готові були Вам її продати, а на заміну другої запропонували вам Ексклюзивну консоль - Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition за спеціальною ціною: 12 899 грн. На що ви дали нам відмову. Наші менеджери завжди намагаються допомогати клієнтам, та пропонують альтернативу. Тож приносимо вибачення за непорозуміння, сподіваємося наступного разу ваші очікування будуть виправдані!
AlinaKostyuchok рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 256Gb Deep Purple (MQ9X3) FXG2GWRY4H, Замовлення №3063

Хороший магазин, с лучшими ценами по Харькову! Рекомендую однозначно! Свой заказ мы забрали быстро, менеджеры приветливые, ассортимент товара хороший!
Представник магазину «Xstore.Ua»
AlinaKostyuchok Дякуємо за ваш відгук і приємні слова! Раді, що ви задоволені нашим сервісом та асортиментом. Бажаємо вам чудового користування вашим новим iPhone 14 Pro Max!
Яна Челомбитько рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Ocean Blue, Смартфон Redmi 12C 4/128GB Ocean Blue, Замовлення №3052

Придбала смартфон Xiaomi Redmi 12C. Дуже сподобались оперативність та ввічливість менеджерів магазину та швидкість доставки. Товар якісний, відповідає опису - за свою невелику ціну це достатньо швидкий смартфон з непоганою камерою, добре тримає заряд, ще й досить стильно виглядає. Покупкою та обслуговуванням задоволена, буду замовляти тут ще й інші товари.
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо вам за теплий відгук, Яно! Ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування та вашим новим Xiaomi Redmi 12C. Ми завжди готові надавати вам якісний сервіс та допомогу. Бажаємо вам приємного користування вашим новим смартфоном!