Леонид Игнатенко рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Electrolux EDB1740, Праска з парою Electrolux EDB1740, Замовлення №514

Відповідь представника «POBOOT.com.ua»
Доброго дня, Леонід! Дякуємо за Ваш позитивний відгук про наш магазин. Зажди раді допомогти Вам з придбанням побутової техніки. З прийдешнім Новим Роком Вас!!
Misha Gordiy рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована Electrolux KDI641723K, Варильна поверхня комбінована Electrolux KDI641723K, Замовлення №510

Дякуємо за товар по найкращій ціні, яку ми бачили! Товар прийшов надійно упакований, хоча за це прийшлося немало заплатити пошті, але головне, що цілий. І навіть з врахуванням доставки загальна вартість вийшла найкраща на ринку. Магазин зателефонував і надав всю інформацію про товар.Ціна і наявність була актуальною. Відправили наложкою швидко. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «POBOOT.com.ua»
Доброго дня, Misha Gordiy!! Дякуємо за Ваш позитивний відгук про нашу роботу. Надіємося, ще не раз допоможемо Вам з придбанням необхідного товару. Гарного Вам дня!! З повагою poboot.com.ua
fanat fanat рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Духовка електрична Electrolux EOF3H50BK, Замовлення №511

Покупкою в цьому магазині задоволений. Все чітко. Були магазини з дешевшими цінами, але доставка 600грн, у вихідні не возять, після 18.00 не возять, нам в робочий час немає можливості прийняти замовлення. Тут погодились здійснити доставку у вихідні, або після 19.00, доставка 250, занесли в квартиру і вставили в кухню .Рекомендую.
Відповідь представника «POBOOT.com.ua»
Доброго дня, fanat fanat!! Вельми вдячні за Ваш позитивний відгук про нас. Нам приємно, що ми допомогли Вам. Не всі можуть приймати товар у робочий час, тому що самі знаходяться на роботі. Ми намагаємося входити в ситуацію покупця, та, за можливості, максимально враховувати Ваші потреби. Нехай покупка довго служить Вам!! З повагою poboot.com.ua