SGT рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Jura E8 Piano White (EC) 15585, Замовлення №№ 08042404

Нещодавно зробив замовлення в інтернет-магазині Nota-Bena.com.ua Враження тільки позитивні, консультація була на висоті, товар привезли день у день як було написано на Хотлайн. Доставка була безкоштовна і ще приємний сюрприз 1 кг смачної кави у подарунок. Товар занесли прямо у квартиру, допомогли відкрити, перевірити, чек і гарантія були на місці. Моя оцінка 5 з 5. Можу сміливо рекомендувати.
Gelaman NEW рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 WH, Замовлення №02042404

Дякую інтернет-магазину Нота Бене за швидку доставку і консультацію. Товар був в наявності відносно інших магазинів, миттєва доставка була на висоті. Ввічливий кур?єр заніс товар на 9 поверх(ліфт не поацював). Гарантійний талон і фіскальний чек присутній. Рекомендую і товар і магазин.
Irina рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB, Замовлення №1025

Ирина Селезенева рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Занурюваний блендер Kenwood Titanium Chef Patissier XL KWL90.004SI, Замовлення №19012401

Покупкою задоволена. Менеджер відповів на усі питання. Замовлення доставлено в обумовлений термін. Ціна відповідала заявленій на сайті. Рекомендую!
Vlad Rudnevskij рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №113.03

Рекомендую всім цей магазин. Дуже гарне обслуговування
Відповідь представника «NOTA-BENE»
Дякуємо Вам за Відгук і довіру до інтернет-магазину Nota-Bene.com.ua Намагатимемося і далі доставляти радість нашим дорогим клієнтам!
МiH 25 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7087X, Замовлення №20450848460736

Замовляв блендер Braun в подарунок. Швидко звязались. Ціна була актуальна. Відправили в день замовлення, чому дуже вдячний. Рекомендую!
Сергей Чернов рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Електрогриль притискний Delonghi MultiGrill Easy SW12AC.S, Замовлення №20450817160651

23.11.23 я замовив на сайті магазину N!B електрогриль DELOGHI SW12AC S. Працівник магазину професійно допоміг вибрати потрібну мені модель. Гарна ціна . Замовлення отримав оперативно 26.11.23. Товар -в фабричній упаковці , новий , відповідна комплектація , перевірив , в робочому стані . Фіскальний чек отримав. Дякую магазину , рекомендую магазин знайомим.
Oleg B рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична Jura E8 MoonLight Silver (EB) 15336, Замовлення №684

Ihor Vietokhin рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Занурюваний блендер Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.124SI, Замовлення №05092310

Дуже швидко, якісно і згідно з заявленою ціною. Фаховий продавець. Рекомендую
Представник магазину «NOTA-BENE»
Дякуємо за Відгук і довіру до інтернет-магазину Nota-Bene. Намагатимемося і далі доставляти радість нашим дорогим клієнтам!
18 вересня 2023 Відповісти
Coolerrrrrr рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Кофемашина Delonghi EC 685.M, Кавомашина автоматична Delonghi EC 685.M, Замовлення №113/03

Купив кавомашину в онлай магазині Nota-bene. Магазин має власний офіс, тому мені не довелося чекати на доставку і я забрав замовлення в той же день. В офісі менеджер детально розповів як користуватись кавомашиною та пригостив свіжезвареною кавою. Рекомендую!