Oleksandr Buriak не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2024

Хотів купити: Комбінована плита Gorenje GKS5B70CLI

Замовлення №3507 від 30.03.2024р. Після сплати завдатку з'ясувалось, що товару немає в наявності і найближчим часом не буде. Завдаток в сумі 2040 гривень не повернули до цього часу, хоча обіцяли повернути в термін 1- 7 днів. Категорично не раджу зв'язуватися з цим магазином!!! Минайте десятою дорогою!!!
Відповідь представника «eBox24.biz»
Доброго дня Олександр! Надайте номер ТТН?
Добрий день. Товар ви мені не відправили, тому ТТН немає!!! Замовлення №3507 від 30.03.2024р. Прошу мені надати контакти бухгалтерії. Поверніть завдаток в сумі 2040 грн!!!
16 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «eBox24.biz» відповів на коментар Oleksandr Buriak
Вас наберуть
17 квітня 2024 Відповісти
З нетерпінням чекаю на ваш дзвінок, прагну поспілкуватись.
17 квітня 2024 Відповісти
emanuel tarasovuch рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Холодильник Smeg fav32rwh5, Замовлення №59001083201602

Все супер швидко доставили, рекомендую
Відповідь представника «eBox24.biz»
Щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "EBOX24.BIZ"!
Taras Khrustitsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 грудня 2023

Хотів купити: Gigabyte X570S AORUS ELITE AX

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «eBox24.biz»
Доброго часу доби Тарас! Дайте будьласочка номер ТТН?
Гроші повернули
29 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «eBox24.biz» відповів на коментар Taras Khrustitsky
Дякую Вам
29 грудня 2023 Відповісти
Kondrat3005 рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Oneplus Pad Magnetic Keyboard - Green (US International), Замовлення №Oneplus Pad Magnetic Keyb

Відповідь представника «eBox24.biz»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "EBOX24.BIZ"!
Наталия Овчарук рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Плита Ревансон , Замовлення №59001000903358

Сподобалась плита Ревансон. Дякую за професійну консультацію продавця. Товар приїхав вчасно та все укомплектовано чудово. Підключення швидке і без проблем. Дякую команді CLIK24, все на вищому рівні!
Відповідь представника «eBox24.biz»
Шановна Наталія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "EBOX24.BIZ"!
Ольга Мамедова рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Масажер для обличчя Foreo Bear , Замовлення №59000995966778

Дуже вдячна за Вашу допомогу в замовленні масажера для обличчя Foreo Bear, швидко, чітко, дякую
Відповідь представника «eBox24.biz»
Шановна Ольга, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "EBOX24.BIZ"!
Olya Reshetnyak рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Кухонний комбайн NINJA Auto-IQ BN800EU, Замовлення №59000974057552

Вже не в перше замовляю! Все чітко, є товари під замовлення, які не доступні в Україні. Ціни кращі ніж у конкурентів. Завжди на зв’язку. Рекомендую