Ціна збігалась із заявленою на hotline
Бортник Карина рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор Sony XR-55A80J, Замовлення №2

Сервіс чудовий. Проблем з доставкою не виникло. Все зробили чітко та професійно.
Кушнір Павло рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: philips ambilight tv 48oled, Замовлення №6325

Мені сподобався цей магазин. Все дуже швидко. Дуже гарне ставлення до своїх клієнтів. Це дуже приємно особисто для мене. Дякую!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за позитивний відгук. Ми щасливі, що ви високо оцінили наше обслуговування. Нехай товар вам довго служить :)
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: DYON smart 32, Замовлення №7222

Купили телевізор в даному магазині. Все чітко, швидко і зручно. Продавець йде на зустріч клієнту. Рекомендую.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Щиро дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам найкращий сервіс і зробити процес покупки якнайбільш комфортним і ефективним.
Диденчук Алекс рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Телевізор Philips 55PUS7608/12, Замовлення №7025

Однозначно рекомендую магазин. Жодних проблем при покупці не виникло. Було все, чого очікував від гарного інтернет-магазину!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за рекомендацію! Ваш відгук дуже важливий для нас.
Карпенко Александр рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: SONY 4k, Замовлення №6959

Крута ціна та швидке обслуговування! Дуже задоволений своєю покупкою в цьому магазині)
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Раді, що ви задоволені покупкою і обслуговуванням в нашому магазині. Ми завжди стараємося зробити процес покупки якомога приємнішим і зручнішим для наших клієнтів.
Кузина Люда рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: W24-BF3317, Замовлення №6710

Повністю задоволена обслуговуванням. Швидко відправили. Телевізор відповідно до опису, ціна хороша.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Раді, що ви задоволені швидкістю відправлення та якістю товару. Ваші враження дуже важливі для нас. Будь ласка, звертайтеся до нас знову, якщо виникнуть будь-які потреби чи запитання.
ЭйлерДиана рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Panasonic TX-55LXW724, Замовлення №6568

Супер) Я задоволена обслуговуванням цього магазину. Ввічливе спілкування, співвідношення ціна-якість, надійність упакування, швидка доставка. Дана модель телевізора за таку ціну просто знахідка. Дякую!!!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені обслуговуванням нашого магазину та придбаним телевізором. Ваші слова є для нас найкращою оцінкою нашої роботи. Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс та пропонувати якісні товари за доступними цінами. Ваше задоволення - наша головна мета. Дякуємо, що вибрали наш магазин, і сподіваємося на подальшу співпрацю!
Андрей Абашев рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Телевізор Grundig 32 VOE 62, Замовлення №6318

Гарний магазин. Приємні адекватні ціни та пропозиції. Рекомендую для покупки телевізора.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ми щасливі, що ви задоволені нашими послугами та рекомендуєте нас іншим покупцям. Нехай товар прослужить довго!
Kristina Kafelnikova рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: STRONG 4K ULTRA HD LED SMART , Замовлення №6105

Я дуже задоволена цим магазином. Вибір великий і досить непоганий. Ціни адекватні. Персонал привітний. Все норм, можу рекомендовати!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми завжди раді чути, що наші клієнти задоволені роботою команди та якістю товару. Нехай телевізор довго служить!
Маев Роман рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: metz blue roku tv, Замовлення №5966

Я однозначно рекомендую всім цей магазин. Швидкий зв'язок, швидка відправка, якісно, надійно, чудова ціна.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Ми надзвичайно раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!