Шалыгин Эдик рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор Hisense 55U6KQ, Замовлення №20450927211596

Мені все сподобалося. І телевізор топовий, і обслуговування. Рекомендую цей магазин. Ви точно будете задоволеними.
Евгений Рудько рекомендує цей магазин
20 травня 2024 На модерації

Купив: Телевізор Hisense 50E77KQ, Замовлення №206640381294147

Дякую! Все вчасно, доставили замовлення день в день як ми домовлялись. Телевізор крутий!
ТитовВладимир рекомендує цей магазин
18 травня 2024 На модерації

Купив: Телевізор Samsung QE65Q67B, Замовлення №-

Дуже вдячний продавцю за чудовий сервіс та прекрасний досвід покупки. Товар відповідає всім очікуванням. Велике спасибі! Я задоволений!
Парфенович С. рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Телевізор KENDO 43LED8231DG, Замовлення №20450919003792

Купував телевізор. Приємний та кваліфікований персонал. Швидко все оформили, також відповіли на всі мої питання. Магазин залишив тільки позитивні емоції.
Яна Редько рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Смартфон vivo Y72 8/128Gb Dream Glow, Замовлення №20450917044678

Скажу коротко. Мені все дуже сподобалось!!! Діти мої задоволені!!! Телефони надійшли швидко та в гарному стані. Рекомендую цей магазин!!!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за такий позитивний відгук! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів і відчувати, що наші зусилля приносять радість. Будемо раді знову вас обслуговувати і надалі надавати якісний сервіс. Дякуємо за рекомендації і довіру!
Олег Остренко рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Телевізор Panasonic TX-32GW324, Замовлення №890

Сподобалось: цінова політика, термін доставки. Одне тільки запитання: де ж фіскальний чек? Сподіваюсь, що він (чек) мені і не знадобиться.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дуже раді почути, що ваш досвід покупки був позитивним. Нам завжди приємно отримувати відгуки, особливо коли клієнти відчувають, що ціна відповідає якості, товари завжди доступні та відвантажені швидко і ефективно, а умови оплати відповідають їх очікуванням. Якщо оплата відбувалась на пошті чек видає вам нова пошта.Ми зі своєї сторони можемо створити для вас видаткову накладну. Гарантійний лист зберігайте на протязі 12 місяців. Проте ми переконані що ваш телевізор буде приносити вам лише позитивні враження від перегляду та гарантійний лист не знадобиться.) Дякуємо за вашу підтримку та рекомендації! Чекаємо на ваше повернення знову.
З фіскальним чеком розібрався. Дякую. Нехай щастить!
29 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «4-K.ONLINE» відповів на коментар Олег Остренко
Дякуємо вам!)
30 квітня 2024 Відповісти
Bendex рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Телевізор Philips 43PUS8507/12, Замовлення №W23-FE3063

Товаром задоволенні, швидка відправка, ціна якість супер! Рекомендуємо!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо надавати швидку відправку та високу якість товарів. Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Нам приємно, що ви рекомендуєте нас іншим. Будь ласка, повертайтеся до нас знову, якщо буде потреба, і ми з радістю вам допоможемо!
iDeath рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Телевізор 55 дюймів Hisense 55U8QF, Замовлення №406

Все відмінно, відправили швидко, коробка виявилася потертою, але в середині все ок, можу рекомендувати магазин
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за відгук та рекомендацію! Ми вдячні, що ви оцінили швидку доставку та стан товару. Вибачте за незручності зі зіпсованою коробкою, і ми будемо працювати над покращенням упаковки для майбутніх замовлень. Щиро сподіваємося на вашу подальшу підтримку та надіємося бачити вас серед наших клієнтів у майбутньому. Якщо у вас є ще які-небудь питання чи зауваження, будь ласка, повідомте нам. Бажаємо вам приємних покупок!
Senya999 рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №103040

Товар якісний, відповідає опису. Рекомендую.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за теплі слова! Ми завжди прагнемо надавати тільки найкращі продукти і обслуговування. Раді, що ви задоволені!
Олексій Капанюк рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Телевізор Hisense 50A6BG, Замовлення №453677

Все ок)
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди тут, щоб допомогти вам. Не соромтеся звертатися, якщо у вас виникнуть які-небудь питання чи потреби.