Олег Остренко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Телевізор Panasonic TX-32GW324, Замовлення №890

Сподобалось: цінова політика, термін доставки. Одне тільки запитання: де ж фіскальний чек? Сподіваюсь, що він (чек) мені і не знадобиться.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дуже раді почути, що ваш досвід покупки був позитивним. Нам завжди приємно отримувати відгуки, особливо коли клієнти відчувають, що ціна відповідає якості, товари завжди доступні та відвантажені швидко і ефективно, а умови оплати відповідають їх очікуванням. Якщо оплата відбувалась на пошті чек видає вам нова пошта.Ми зі своєї сторони можемо створити для вас видаткову накладну. Гарантійний лист зберігайте на протязі 12 місяців. Проте ми переконані що ваш телевізор буде приносити вам лише позитивні враження від перегляду та гарантійний лист не знадобиться.) Дякуємо за вашу підтримку та рекомендації! Чекаємо на ваше повернення знову.
Bendex рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Телевізор Philips 43PUS8507/12, Замовлення №W23-FE3063

Товаром задоволенні, швидка відправка, ціна якість супер! Рекомендуємо!
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо надавати швидку відправку та високу якість товарів. Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Нам приємно, що ви рекомендуєте нас іншим. Будь ласка, повертайтеся до нас знову, якщо буде потреба, і ми з радістю вам допоможемо!
iDeath рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Телевізор 55 дюймів Hisense 55U8QF, Замовлення №406

Все відмінно, відправили швидко, коробка виявилася потертою, але в середині все ок, можу рекомендувати магазин
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за відгук та рекомендацію! Ми вдячні, що ви оцінили швидку доставку та стан товару. Вибачте за незручності зі зіпсованою коробкою, і ми будемо працювати над покращенням упаковки для майбутніх замовлень. Щиро сподіваємося на вашу подальшу підтримку та надіємося бачити вас серед наших клієнтів у майбутньому. Якщо у вас є ще які-небудь питання чи зауваження, будь ласка, повідомте нам. Бажаємо вам приємних покупок!
Senya999 рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №103040

Товар якісний, відповідає опису. Рекомендую.
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за теплі слова! Ми завжди прагнемо надавати тільки найкращі продукти і обслуговування. Раді, що ви задоволені!
Олексій Капанюк рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Телевізор Hisense 50A6BG, Замовлення №453677

Все ок)
Відповідь представника «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди тут, щоб допомогти вам. Не соромтеся звертатися, якщо у вас виникнуть які-небудь питання чи потреби.
Dmytro Kryienty не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Телевізор 50 дюймів Nokia QNA50GV210ISW (Android TV QLED Ultra HD), Телевізор Nokia QNA50GV210ISW, Замовлення №264086382

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Представник магазину «4-K.ONLINE»
Дякуємо вам за детальний відгук та вибачте за будь-які непорозуміння, які виникли під час вашого візиту. Ми вдячні за ваш вибір нашого магазину та висловлюємо щирі вибачення за неприємності, які ви зазнали. Ми вітаємо кожного клієнта і нам важлива ваша задоволеність покупкою. Ваш випадок, безумовно, є для нас важливим та заслуговує уваги. Ми вже розпочали внутрішнє розслідування щодо обставин, які ви описали, та приймемо всі необхідні заходи, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Знову вибачте за будь-які незручності, і ми вдячні за вашу відкритість. Якщо у вас є подальші питання чи зауваження, будь ласка, повідомте нам, і ми з радістю вам допоможемо.
14 листопада 2023 Відповісти
Доброго дня!. Ваш товар бу і не відомо скільки і звідки ваш телевізор їздив. Коробка і стан телевізора говорить за себе. Продавайте речі чесно без обману! Царапини були глибокі і мікро царапини як ви кажете, і тряпочкою мокрою протерали ваш телевізор, і сліди того що його намагалися розбирати теж були. Удачі вам в продажі, краще б людям правду говорили до моменту коли вони до вас їдуть за товаром. Мені не потрібні ваші товари навіть зі знижкою, вони бу. А я їхав за новим товаром.
14 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «4-K.ONLINE» відповів на коментар Dmytro Kryienty
Дякуємо вам за ваш відгук, і ми щиро вибачаємося за будь-які непорозуміння, які виникли у процесі отримання вами нашого товару. Ваші слова стосовно стану телевізора та його упаковки є для нас дуже важливими, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб вирішити цю ситуацію. Ми розуміємо ваше розчарування і дякуємо вам за те, що поділилися своїми враженнями. Ваш коментар є для нас нагодою переглянути та вдосконалити наші внутрішні процеси, щоб у майбутньому уникнути подібних ситуацій. Якщо у вас є додаткові зауваження чи питання, будь ласка, повідомте нам. Ми цінуємо ваші відгуки та готові зробити все можливе для вирішення цього питання і повернення вашого довіри.
15 листопада 2023 Відповісти
Igor Subotin рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 Chromebook 14IGL05 (82C1000HUK), Замовлення №20450804575259

Магазин дуже швидко відповідав та відправив товар. Нажаль потрібно було повернути товар через chrome OS. Повернення також відбувалось швидко та без проблем.
Вiktor рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Телевізор lg50uq75009lf, Телевізор LG 50UQ7500, Замовлення №W23-fe9225

Дякую за телевізор, картинка на вищому рівні, без яких будь дефектів, дуже дякую менеджерам, та оператору, посоветовали гарний товар
Дуже дякуємо, Віктор !

Дуже дуже дякуємо ! =)
Максим Задирака рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60A, Замовлення №Сс9000

Все пришло вовремя. Телевизор радует всю семью
Дякуємо, за відгук !