Ціна збігалась із заявленою на hotline
Natalia Ryasnyanskaya рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3001SRM), Замовлення №20

Я дуже хотила саме цей ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 14AHP9 тому що він має OLED дісплей. Тепер я вже ніколи не повернусь до IPS))). Дякую магазину Multitech за чудову роботу! Рекомендую магазин.
На модерації
Дякую)
Вчора Відповісти
Карвацький Сергій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K2028DPB), Замовлення №80

Дуже задоволений тим,що зробив замовлення саме в цьому магазині)Все дуже якісно, хороше обслуговування,все швидко та відповідально)Ноутбук прийшов у зазначені терміни!
На модерації
Дякую за позитивний відгук.
Вчора Відповісти
Anna Shvartsberh рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Ноутбук Dell XPS 13 Plus 9320 (9320-4723), Ноутбук Dell XPS 13 Plus 9320 (9320-4723), Замовлення №67

Чудовий сервіс, фахові продавці. Все швидко та згідно домовленостей! Товар повністю відповідає опису, гарна цінова політика. Дали відповідь оперативно на всі мої додаткові запитання. Оперативно оформили усі необхідні документи. Однозначно рекомендую. Це моя перша, проте точно не остання покупка.
Oksana Marchenko рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF F17 (FX707VU-HX101), Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VU (FX707VU-HX101), Замовлення №11

Шикарна покупка. Швидка доставка та постійний зв'язок з продавцем (Валентин). Дуже задоволена! Рекомендую!
Влад Дятлов рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Ноутбук ACER Extensa 15 EX215-55-34HL, Замовлення №64

Придбав Ноутбук ACER Extensa 15 EX215-55-34HL, сплатив 1/10 частину вартості, ноутбук прийшов швидко: день чекав з-за кордону, наступного дня було зроблено гравіровку та відправлено, ноутбук прийшов добре запакованим. Продавець Валентин весь час був на зв'язку, тож покупкою задоволений, роботою продавця теж- рекомендую.
Представник магазину «Multitech»
Дякую, за довіру, раді Вам допомогти)
Юрий Олейник рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook Pro 14 OLED UX6404VI (UX6404VI-P1081X), Замовлення №23

Дуже швидко відповідають, оперативно надають відповідь, супроводжують доставку замовлення, є гарантія, є можливість працювати по безготівці, дуже позитивні співробітники які готові надати відповідь оперативно та розгорнуто. Придбав ноутбук, все співпадає з характеристиками, та своєчасно.
Дякую, за відгук)
3g-group рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GA402XV (GA402XV-G14.R94060), Замовлення №4

Хороший магазин, рекомендую!
Приємного користування)
Pupkin099 рекомендує цей магазин

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16IRX9, Замовлення №27

Купував у цьому магазині ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX9. Продавець ввічливий та контактний. На протязі всього часу доставки інформував де знаходиться товар, коли перетнув кордон і т.д. Також запропонував гравіювання, яке виявилося дуже якісним. досвідом роботи з цим магазином задоволений.
Представник магазину «Multitech»
Дякую за відгук, звертайтесь)
Oleksii Khalimolin рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga 7 14ARP8 (82YM0058RM), Замовлення №42

Дякую, приємного користування)
8 червня 2024 Відповісти
Вадим Мельник не рекомендує цей магазин
25 травня 2024

Купив: Ноутбук Dell XPS 13 9315 (9315-91998), Замовлення №41

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Multitech»
Фіскальний чек був виданий!