Ціна збігалась із заявленою на hotline
Yelyzaveta Nadreha рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Ноутбук ACER Aspire 5 A515- 57-713N (NX.KN4EX.00X), Замовлення №137

Чиста, відверта, легка комунікація. Постійно на зв'язку. Рекомендую.
Valeriia Ilinska не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP9 (83DD003DRM), Замовлення №Замовлення №120

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

BVM рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405MA (UX3405MA-PP751X), Замовлення №29

Замовив ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405MA. Представник магазину Валентин детально розповів про умови та терміни доставки. Також запропонував якісне гравіювання клавіатури оскільки ноутбук виготовлений на європейський ринок без кирилиці. Доставка Новою Поштою відбулась згідно зазначених термінів, а запропонований Валентином варіант оплати дозволив трохи зекономити на доставці. Користуюсь ноутом вже більше місяця, нарікань немає, все супер. Однозначно рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Multitech»
Дякую, приємного користування.
Козлов Роман рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Ноутбук HP ProBook 450 G9, Замовлення №28

Хороші враження від купівлі, продавець постійно на зв’язку, можна оперативно обговорити усі деталі замовлення і т.д. Замовляв ноутбук. Так сталося, що довелося двічі повертати та обмінювати ноутбук на інший, однак все обговорили з продавцем і змогли підібрати ноут, який максимально підійшов під мої потреби
Представник магазину «Multitech»
Дякую за позитивний відгук.
30 червня 2024 Відповісти
Natalia Ryasnyanskaya рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3001SRM), Замовлення №20

Я дуже хотила саме цей ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 14AHP9 тому що він має OLED дісплей. Тепер я вже ніколи не повернусь до IPS))). Дякую магазину Multitech за чудову роботу! Рекомендую магазин.
Дякую)
15 червня 2024 Відповісти
Карвацький Сергій рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K2028DPB), Замовлення №80

Дуже задоволений тим,що зробив замовлення саме в цьому магазині)Все дуже якісно, хороше обслуговування,все швидко та відповідально)Ноутбук прийшов у зазначені терміни!
Представник магазину «Multitech»
Дякую за позитивний відгук.
15 червня 2024 Відповісти
Anna Shvartsberh рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Ноутбук Dell XPS 13 Plus 9320 (9320-4723), Ноутбук Dell XPS 13 Plus 9320 (9320-4723), Замовлення №67

Чудовий сервіс, фахові продавці. Все швидко та згідно домовленостей! Товар повністю відповідає опису, гарна цінова політика. Дали відповідь оперативно на всі мої додаткові запитання. Оперативно оформили усі необхідні документи. Однозначно рекомендую. Це моя перша, проте точно не остання покупка.
Приємного користування.
23 червня 2024 Відповісти
Oksana Marchenko рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF F17 (FX707VU-HX101), Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VU (FX707VU-HX101), Замовлення №11

Шикарна покупка. Швидка доставка та постійний зв'язок з продавцем (Валентин). Дуже задоволена! Рекомендую!
Дякую, дуже приємно)
23 червня 2024 Відповісти
Влад Дятлов рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Ноутбук ACER Extensa 15 EX215-55-34HL, Замовлення №64

Придбав Ноутбук ACER Extensa 15 EX215-55-34HL, сплатив 1/10 частину вартості, ноутбук прийшов швидко: день чекав з-за кордону, наступного дня було зроблено гравіровку та відправлено, ноутбук прийшов добре запакованим. Продавець Валентин весь час був на зв'язку, тож покупкою задоволений, роботою продавця теж- рекомендую.
Представник магазину «Multitech»
Дякую, за довіру, раді Вам допомогти)
8 червня 2024 Відповісти
Юрий Олейник рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook Pro 14 OLED UX6404VI (UX6404VI-P1081X), Замовлення №23

Дуже швидко відповідають, оперативно надають відповідь, супроводжують доставку замовлення, є гарантія, є можливість працювати по безготівці, дуже позитивні співробітники які готові надати відповідь оперативно та розгорнуто. Придбав ноутбук, все співпадає з характеристиками, та своєчасно.
Дякую, за відгук)
8 червня 2024 Відповісти