Dmytrii 11 рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0005US), Замовлення №1231

Купував в цьому магазині Lenovo Legion 5 pro, постачальник відповів на всі запитання, був постійно на зв'язку, товар було відправлено як домовлялись. При отриманні був добре запакований та відповідав всім характеристикам зазначеним на сайті . В цілому задоволений, можу рекомендувати продавця для співпраці.
Hennadiy Kytsun рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook 14 Flip OLED, Замовлення №1985

Харгиан рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 Onyx Grey (82WK008VCK), Замовлення №1692

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Товар отримав той самий, як і замовляв, з оплатою все було чудово, продавець весь час був на зв'язку.
Архім рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G7 MF (MF-E2EE213SD), Замовлення №1691 (21.11.2023)

Нормальна ціна, оперативна доставка товару, професійний менеджер, можливість безготівкового розрахунку. Рекомендую цей магазин.
Денис Назаренко рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4156), Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4156), Замовлення №1400

Купував ноутбук у магазині, задоволений ходжу як Слон. Дякувати оператору, мені після замовлення через 3 хвилини зателефонували, а сам ноутбук прийшов на відділення Нової Пошти через 2-3 доби. Раджу магазин для покупки ноутбуків
tirexx рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Flow Z13 GZ301VIC (GZ301VIC-MU001W), Замовлення №1278

Гарні ціни і швидкий приємний сервіс. Рекомендую
Vladyslav Mrynskyi рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 (82UT001HPB), Замовлення №1258

Roman Skibchyk рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 Onyx Grey (82WK008UCK), Замовлення №1255

Замовив. В той же день відправили замовлення. На наступний день отримав. Взагалі ніяких проблем не було.
Vitaliy Mezhebitskiy рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16IRX8, Замовлення №000

Магазин сподобався. Дуже швидко відповідають, також швидко звязуються при виникнені питань. Замовлення було відправлене через пару годин після підтвердження і на наступний день вже отримано
Андрей Колесник рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 Onyx Grey (82WK008UCK), Замовлення №879879879798