IhorK рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Планшет Blackview Tab 10 4/64GB LTE Grey (6931548307174), Замовлення №1389

Чудовий сервіс. Планшет був в наявності, відправили в день замовлення. Ціна супер. Дякую, я тепер постійний покупець.
Наталия Вознюк рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: БФП Canon PIXMA G3430, Замовлення №1194

Придбали БФП Canon PIXMA G3430 у вашому магазині. Швидке оформлення та доставка, комплектація відповідає заявленій. Ціна була вкрай привабливою, отримали додатковий шнур USB у подарунок. Рекомендуємо цей магазин!
Andriy322 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF463DW (5951C008), Замовлення №1222

Замовив бфп на сайті, через годину забрав його та розрахувався через термінал. Принтер новий, запакований, все добре!
Оксана Компаниец рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: БФП Canon PIXMA G3410 (2315C009), Замовлення №1163

Придбали принтер Canon PIXMA G3420. Замовлення оформили швидко, принтер прийшов своєчасно. Комплектація відповідає заявленої. Ціна відповідає ціні на сайті.Від магазину в дарунок отримали шнур USB. Дякуємо. Всім рекомендую цей магазин.
Mion рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF272dw + Wi-Fi (5621C013), Замовлення №1139

Замовлення обробили у зазначений термін, на наступний день МФУ вже стояв вдома. Все прийшло згідно домовленостей, також дуже порадувала ціна. Рекомендую магазин!
Світлана Кошельник рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: БФП Epson L3251 (C11CJ67406, C11CJ67413), Замовлення №1041

Все було чітко, швидко і якісно. + проконсультували з налаштуваннями) Рекомендую.
dimacrb рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Epson EcoTank L5290 (C11CJ65407), Замовлення №3

Швидко оформили, швидко доставили, ціна супер. Рекомендую.
Oksana_3005 не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Хотів купити: БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004)

Хотіла купити принтер. Привезли без картриджа. Питала ще в кількох магазинах, в комплекті картридж є. Відмовилась, тільки даремно витратила час на замовлення і перевірку товару.
Відповідь представника «TARKO»
Доброго дня. Уточніть будь ласка номер замовлення.
20 листопада 2023 Відповісти
Volodymyr Vavrykovych рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Genergy CRETA-RC, Замовлення №677

Замовив генератор, привезли в той же день. Хороший сервіс і менеджера, і водія, який доставляв товар. При тому, що у великих відомих магазинах ціна була вища і чекати на цю модель треба було б кілька днів. А тут дешевше і доставка за кілька годин, супер.
Михайло Могильний рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Клавіатура К120, Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643), Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643), Замовлення №813

Замовив клавіатуру,одразу ж в цей день відправили мені її. Все пройшло швидко і якісно. Дякую