Костянтин рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Портативна зарядна станція GT200 Pro Portable Power Station CTECHi (200W 320Wh AC220V EU), Зарядна станція CTECHi GT200Pro, Замовлення №#4872

Відповідь представника «Helius»
Дякую, що обрали нас для замовлення товару. Вітаємо Вас із покупкою у нашому інтернет магазині. Ми намагаємося працювати якісно та швидко для наших клієнтів. Сподіваємось Вам сподобалося з нами співпрацювати. Завжди будемо раді новим замовленням у нашому інтернет-магазині.
АлексAlex рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: ПОРТАТИВНА ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ GT200 PRO PORTABLE POWER STATION CTECHI (200W 320WH AC220V EU), Замовлення №С162

Дуже швидке та якісне обслуговування. Товар відповідає всім вимогам та характеристикам.
Сергій Лис рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR3500, Замовлення №4879

Константин Чмыхов рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR3500, Замовлення №4858

Alexxandr рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Зарядна станція CTECHi GT300 300W 299Wh, Замовлення №4874

Denys Kriutchenko рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Зарядна станція CTECHi GT1500 220V 1210Wh Green, Замовлення №4859

Швидко відправили, ціна відповідала моєму запиту, дякую!
Руслан Горобець рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR3500, Замовлення №118

Дякую магазину Helius за швидкість відсилання товару в такий складний час. Потрібен був генератор. Всі питання узгодилися протягом 5 хвилин і в цей же день товар був відправлений, коли інші магазини при наявності товару казали, що відправлять товар через 3-5 днів, бо така в них політика компанії. Бажаю розвитку компанії, менеджер ТОП!
Відповідь представника «Helius»
dimon makentosh рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR2300, Замовлення №H-000000115

Продавець пішов на зустріч і відправив товар навіть у свій вихідний, товар відповідає опису та ціні. Магазин рекомендую.
fedoriy2007 рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Портативна зарядна станція GT300 Portable Power Station CTECHi (300W 307Wh AC220V EU) (#GT300 CTECHi, Замовлення №2PL894184

Станція непогана,2 type-a,1 type-c,1 220v,ліхтар,є зарядка від прикурювпча і сонячної станції.для зарядки краще докупити 100вт зарядку.телевізор 32'' працює 5 годин.я брав більше для нічної рибалки).запаковано виробником дуже класно,ззовні схожа на екофлоу по якості пластика ,але ж ціна вдвічі менша.магазин відправив через 20 хвилин,все добре
Rizo рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Зарядна станція CTECHi GT200Pro, Замовлення №4836

Замовлення продавець відпрацював дуже оперативно, виникли деякі питання по зарядній станції на які отримав всі відповіді. Можу сказати одне що продавець добре знає свій товар і розуміється на тематиці. Покупкою задоволений, рекомендую і товар і продавця.