Лина Ляшенко не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона iBattery Чохол-акумулятор для iPhone 13 Mini Bracket 4000 mAh black, Замовлення №8197

Купила чохол і дуже пошкодувала. Через менш ніж 2 тижні, від нього відклеїлася частинка і застрягла в мене в зарядці телефона. В результаті, довелося ремонтувати ще телефон, бо він не заряджався через це. На всі спроби прокоммунікувати магазину про брак товару і захист прав споживачів, магазин відповідав, що це моя справа. Дуже не раджу в них нічого купувати .
live4you рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Baseus Super Si 1Type-C 20W, Кабель USB Type-C Baseus Cafule PD2.0 60W flash charging USB cable 20V 3A 2M Gray Black (CATKLF-HG1), Замовлення №8321

Вадим24 не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Чохол для смартфона iBattery Чохол-акумулятор для iPhone X/XS Slan 5200 mAh blue, Замовлення №5050

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую послуги даного магазину. Замовляв чохол-батарею, товар перестав працювати після другого заряджання, поміняли б і все б нічого, але прислали чохол з іншою ємністю, а різницю + доставку в обидві сторони ніхто не компенсував, після того як я запитав скинули рандомну суму, яку я повернув з «вдячним» смайлом. не купуйте, зверніться до іншого постачальника.
Yurii Chynchyk рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Кабель Baseus Cafule Type-C PD2.0 60W flash charging data line (20V/3A) 2m (CATKLF-HG1) Gray+Black, Замовлення №4765

Випадково наткнувся на магазин iBattery. Спочатку трохи переживав, але поспілкувався з оператором і врешті замовив 2 кабелі Baseus. Замовив доставку Укрпоштою. Посилка прийшла через кілька днів, кабелі гарно запаковані, все ціле і головне те, що замовляв. У мене хороші враження тож у майбутньому із задоволенням замовляв би тут знову. Щонайменше кабелі) Рекомендую іншим покупцям.
Ironhide рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Baseus USB Type-C to Type-C Legend Series 100W 2m Black (CATCS-A01), Замовлення №4825

Замовив вперше в цьому магазині. Ціна була найнижча серед інших інтернет магазинів (місцями за цей кабель просили вдвічі більше!), а також була можливість доставки Укрпоштою. Менеджер не відзвонився після замовлення, я набрав менеджера самостійно. Мені підтвердили замовлення та повідомили, що відправлення замовлення відбудеться в цей же день. Кабель отримав, коробка з пломбою. Всім задоволений, буду замовляти ще. Дякую Вам!
Владимир Юрецкий рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Автотримач Baseus Magnetic Car Mount для Dashboards and Air Outlets (SULD-01) Black, Замовлення №4394

Вчора в обід зробив замовлення, а сьогодні вже отримав. Якість на висоті, я б сказав "преміум", навіть не очікував. Мені дуже сподобався цей тримач, мій iPhone 13 тримає міцно. Покажу дружині, якщо їй сподобається, зробимо ще замовлення для неї. Велика вдячність продавцю, а сайту бажаю процвітання та наповнення асортиментом і будете гідним конкурентом ... Дякую!!!
Відповідь представника «iBattery»
Володимир, дякуємо за Ваш відгук!
Vika Zaiko рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Чохол для смартфона iBattery Чохол-зарядка для iPhone 14 Pro Slan 6000 mAh White, Замовлення №4367

Мені все сподобалося. Відправили в день замовлення. Наложкою. Чек прислали електронний в смс.
Відповідь представника «iBattery»
Vika, дякуємо за Ваш відгук!
Максим рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Сетевое зарядное устройство Baseus GaN5 Pro Fast Charger USB + 2USB-C 65W (with Type-C to Type-C cab, Кабель USB Type-C Baseus Сafule Cable USB For Type-C 2A 2M Gray+Black (CATKLF-CG1), Чохол для смартфона iBattery Чохол-батарея для iPhone 13 Pro Max Slan 6500 mAh black, Замовлення №4302

Відповідь представника «iBattery»
Максим, дякуємо за Ваш відгук!
Serhii рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 2m Black (CAJY000501), Замовлення №4239

Новий магазин з нормальними цінами. Відправка без дзвінка, післяплата на пошті - все ок.
Відповідь представника «iBattery»
Serhii, дякуємо за Ваш відгук!