Алексей Сорокожердев рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara edition Black (4160652), Замовлення №1781

Магазин супер. Заказал около четырех вечера и в тот же день отправили мне посылку. Ровно через сутки уже был с рулём. Сервис на высоком уровне. Перед заказом помучал менеджера вопросами - на все ответили
Kermit рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2S Solar Graphite (010-02564-10), Замовлення №1771

Nightman рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Принтер Xerox Phaser 3020BI (3020V_BI), Замовлення №1767

все пройшло успішно, замовив наложним платежем, менеджер підтвердив замовлення і ввечері вже відправили принтер, отримав, чек був присутній. рекомендую
Міша Погорілий рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Huion Kamvas Pro 16 Premium, Замовлення №358

Замовляв Huion Kamvas Pro 16 Premium, вже рік користуюсь гарний товар не помітив, дефектів. Магазин надає гарну ціну сервіс та головне безкоштовну гарантію на рік
Volodymyr Yanchuk рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Red (910-006784), Замовлення №1740

Купував тут мишу, ціна була найнижча, на 2,5 тисячі менше ніж у відомих магазинах, вле все було в наявності і ціна актуальна, можна замовити без передоплати, відправили швидко без проблем, товар виявися новим і справним, тому рекомендую
Денис Сорока рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818), Замовлення №1713

Заказав навушники, тільки в них написано саме Logitech Pro X Gaming, ось як сьогодні забрав, протестував на пошті, якість звука класна, але по бассу не зрозуміло, до цього користувавсяя навушниками на 500 гривень, якщо щось зміниться, або я відчую нові відчуття, то допомогою допис, а так в цілому все гуд, та чек гарантії/покупки товару в коробці, якщо ви замовляєте в них, поки можу побажати процвітання магазину!
Яна Горова рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ITH6H (82JH005DPB), Замовлення №1686

Ціна супер, є можливість замовити без дзвінка для мене це великий +, та написали в вайбері про можливі доповнення по типу гравірування клавіш, за це теж велике дякую бо воно було мені потрібне и те що написали, а не дзвонили, відправили без передоплати та и за 2 дні замовлення вже було в мене, велике дякую, я дуже задоволена
Igor Zhuk рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 RS GT EditionOfficial Sony licensed (4160681), Замовлення №1688

Швидко відправили, товаром задоволений.
oleh mfk рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE Gigabyte G7 KF (KF-E3EE213SD), Замовлення №1652

Сергей Мандебура рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092), Замовлення №1580

Все пройшло дуже швидко і якісно . Як і потрібно було Замовив і наступного дня отримав . Дуже задоволений