Googler Doodler рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: iPhone 15 Yellow 256GB, Замовлення №206

Покупке доволен. Покупал iPhone 15 Yellow 256GB. Цена соответствует заявленной) Коробочка немного грязная. Покупкой доволен, магазин не обманщик, что важно в текущее время. Рекомендую
Відповідь представника «HappyApp»
Вітаємо. Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі.
Jey McKey рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №yhOZb3eXn8c

Купив в цьому магазиці Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3). Все пройшло чудово: доставили в день замовлення, товар не сірий, все відповідає умовам. Вдалось розрахуватись переводом на картку без додаткової комісії. Ніяких недоліків не бачу, все пройшло гладко і чудово. На час угоди ціна на товар була найнижча по хотлайну.
Yuri_lg рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Green Alpine Loop - Medium (MQEW3/MQFN3), Замовлення №1

Anastasiya Bilous рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №132

Надійний магазин, відповідна ціна, швидка комунікація та доставка. Рекомендація
Відповідь представника «HappyApp»
Вітаємо. Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі.
vlkondrat рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi + Cellular 1TB Silver (MP653, MP253), Замовлення №ІД 2945010474

Дуже чемні продавці. Миттєво вирішують усі питання пов?язані з покупкою.
Микола Козка рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №101

Доброго вечора! Хочу подякувати інтернет магазину happyapp.com.ua за професіоналізм та низьку ціну якісного товару який я собі обрав. Даний магазин став номером один в моєму списку для рекомендацій друзям та знайомим. Ви великі молодці. Дякую
Roman1812 рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №96

Все добре без пошкоджень айпад подобається гарний магазин буду і на далі покупати в ньому
Єдуард Голяк рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi + Cellular 256GB Silver (MQ6T3), Замовлення №95

Дима Замостьев рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №72

Все чудово. Вчасно та ввічливо. Рекомендую!
pukhov.r рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP53), Замовлення №69