Діма Калінчук рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Телевізор Hisense 65U7KQ, Замовлення №23029

Дякую велике за телевізор, менеджер привітний, відповів на всі запитання та повідомив, що відправка буде через 3-5 днів, але відправили вже за 3 дні. Також повідомили, що перевіряють на биті пикселі, що дуже добре! Телевізор був надійно упакований, все доїхало ціле, з гарантією. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо вам за ваш відгук та за ваш вибір магазину Digital Dreams! Ми завжди прагнемо забезпечити наших клієнтів тільки найкращими товарами та сервісом. Ми раді, що ви були задоволені нашими послугами та швидкістю доставки. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Danylo рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2024

Хотів купити: Відеокарта Sapphire Radeon RX 7700 XT 12GB PURE (11335-03-20G)

Нема в наявності в магазині
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Данило! Дякуємо вам за ваші слова та за ваш вибір нашого магазину! Ми раді, що ви були задоволені швидкістю та якістю нашої роботи. Дякуємо вам ще раз за ваш відгук та за довіру. Чекаємо на вашу наступну покупку в нашому магазині! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams!
Гарна клієнторієнтованість магазину приємно вразила, бо магазин пішов на зустріч і на протязі доби знайшли потрібну модель, за що велике дякую! Відеокарта прийшла ціла без нарікань, з надійним пакуванням
20 квітня 2024 Відповісти
Yulia Stratiychuk рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB eSIM Natural Titanium (MU6D3), Замовлення №#23438

Замовила iPhone 15 Pro Max по чудовій ціні, приємний менеджер допоміг підібрати такий телефон, як я шукала, дуже йому вдячна. Відправили на наступний день, без передлати. Отримала новий запакований телефон, дуже задоволена, рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо вам за ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми раді, що ви були задоволені якістю нашого обслуговування та покупкою. Вдячні вам за вашу рекомендацію та довіру. Чекаємо на вашу наступну покупку в нашому магазині! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Arthur Trofimow рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Телевізор TCL 55C805, Замовлення №22426

Класний магазин! Запропонували перевірити телевізор перед відправленням, замовляв ще джойстик, хо в них не виявилось, але всерівно якось дістали, не довелось перезамовляти. Тому впевнено рекомендую. Від якоїх великої мережі ти такого сервісу не отримаєш. До Xbox додали ще й подарунок.
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Артур! Дякуємо вам за ваш захоплюючий відгук та за ваш вибір нашого магазину! Ми надзвичайно раді, що вам все сподобалось. Наша команда завжди прагне надавати нашим клієнтам найвищий рівень сервісу та забезпечити їх задоволення від покупок. Ми завжди прагнемо виходити назустріч потребам наших клієнтів та забезпечувати їх із найкращими рішеннями. Ваші слова надихають нас робити ще краще. Дякуємо вам ще раз за ваш відгук та за вашу підтримку! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Yuki Cat рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Remix Special Edition + Rechargeable Battery Pack (QAU-00114), Замовлення №21888

Купував тут геймпад бокс серіас, брав у них так як ціна була одна з найнижчих. Відправили швидко, товаром задоволений, прийшов новий, з пломбою, в заявленій комлектації. В акаунт майкрософта також добавився без проблем. Загалом рекомендую магазин
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо вам за ваш відгук та за ваш вибір нашого магазину для покупки геймпада Xbox! Ми дуже вдячні за ваші теплі слова та за рекомендацію. Ми раді, що ви були задоволені швидкістю доставки та якістю отриманого товару. Ваше задоволення є для нас найкращим підтвердженням успішної роботи. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Богдан рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №22563

Після замовлення менеджер одразу зателефонував для підтвердження, ніяку передоплату не просили, відправили в день замовлення (23.03) 24.03 прийшло до мене, я задоволений, дякую
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Богдан! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук та за вибір нашого магазину для вашої покупки! Ми завжди прагнемо забезпечити максимальний комфорт та задоволення під час покупки в нашому магазині. Дуже приємно чути, що ви задоволені якістю нашого обслуговування та часом доставки. Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Катя Ковальницька рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Mi electric schooter pro 2, Електросамокат , Замовлення №1

Купувала електросамокат, дуже приємні консультанти в магазині, відповідали на всі питання, зрозуміло пояснювали. Доставили навіть раніше вказаного терміну, все ціле, коробка не ушкоджена, працює, дуже раджу магазин!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановна Катерино, Дякуємо за чудовий відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою електросамоката та обслуговуванням наших консультантів. Ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти отримували свої покупки в найкоротші терміни. Дуже раді, що Ви рекомендуєте наш магазин! З найкращими побажаннями, Команда магазину Digital Dreams. P.S. Ми завжди будемо раді бачити Вас знову!
Yura Sekret рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №23456

Покупал первый раз в этом магазине, купил PS5 slim , связались со мной в этот же день назначили дату когда отправят, заказывал наложкой на новую почту шло 2 дня в Одессу на почте открыл всё оглядел, был очень доволен! Спасибо вам. Советую продавца, никаких предоплат не просили!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Юрій! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук та за ваш вибір нашого магазину для покупки PlayStation 5 Slim! Ми раді, що ваш перший досвід покупки у нас був приємним і успішним. Наша команда завжди старається надавати швидке та якісне обслуговування, тому ми раді, що ви були задоволені нашими зусиллями. Ми завжди прагнемо забезпечити максимальний комфорт та зручність нашим клієнтам під час покупки. Дякуємо вам за ваш відгук та за вашу довіру до нашого магазину! З найкращими побажаннями, Digital Dreams!
Yevgeniy Demchuk рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: ASUS Rog Swift PG27AQDM (90LM08Q0-B01A70), Замовлення №[Замовлення #19672] (04.0

Дякую, за такий дорогий подарунок! Дуже приемно))
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Євгеній! Дякуємо вам за ваш відгук та за обрання нашого магазину для покупки ASUS Rog Swift PG27AQDM! Ми раді, що ви залишилися задоволені вашою покупкою. Ми завжди стараємося радувати наших клієнтів, тому дуже приємно чути, що ви оцінили наш подарунок - навушники ASUS ROG CETRA TRUE WIRELESS. Ми сподіваємося, що вони принесуть вам задоволення та зручність у використанні. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреби у майбутньому, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб надати вам допомогу та підтримку. Дякуємо вам ще раз за вашу покупку та за довіру до нашого магазину! З найкращими побажаннями, Digital Dreams.
Полина Иващенко рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №19601

Покупкою дуже задоволені. Комплектація відповідає заявленій в магазині. Консультант обізнаний і ввічливий. Всім раджу цей магазин.
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановна, Поліно! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук та за те, що обрали наш магазин для вашої покупки! Ми раді, що ви залишилися задоволені. Наша команда завжди прагне забезпечувати якісну продукцію та високий рівень обслуговування, тому ваші слова надихають нас на подальші зусилля. Дуже вдячні за вашу рекомендацію і за те, що ви рекомендуєте наш магазин іншим. Це найкращий показник нашої роботи! Якщо у вас будуть будь-які питання чи потреби у майбутньому, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові надати вам допомогу та підтримку. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams