Ціна збігалась із заявленою на hotline
Denys Uvarov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Неттоп Apple Mac Studio M2 Ultra 2023 (MQH63), Замовлення №227290

Дуже вдячний за роботу, оскільки продукт штучний і вони змогли його продати по адекватній цені.
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Денисе! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи! Ваша задоволеність - наша головна мета. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Віталій рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: EcoFlow RIVER 2 (1ECOR620) , Замовлення №227888

Замовляв в цьому магазині для манікюрного салону, та електроепіляції. В роботі гарний, вистачає щоб переживати графік відключення. Попросили передоплату 500 грн, але все чесно, на жаль не було фіскального чека гарантійного талону заповненого також не побачив
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми раді, що ви залишилися задоволені. Перепрошуємо за відсутність фіскального чека. Гарантія в вас автоматична від магазину по номеру замовлення. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Ігор Тесляк рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Мультимедійний проектор XGiMi MoGo 2 Pro, Замовлення №#227131

Макс Славний рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №228095

Дякую за станцію. Найдешевша на ринку з гарантією 60 місяців
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми раді, що ви задоволені своєю покупкою та нашими цінами. Наша мета – забезпечити найкращу якість за найвигіднішою ціною. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Igor Kyryliuk рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: БФП Xerox WorkCentre 3025BI (3025V_BI), Замовлення №227404

Швидкість та сервіс на найвищому рівні, приємно було отримати додатковий шнур usb до принтера. Загалом товаром та покупкою задоволений.
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний клієнте! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого сервісу! Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою та додатковим шнуром USB до принтера. Ваше задоволення - наш пріоритет. Чекаємо на ваші наступні замовлення! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Roma Klysha рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: EcoFlow RIVER 2 Pro (1ECOR620P) , Замовлення №226509

Приємна ціна. 60 місяців гарантії. Розетка євро. Пакування фірмове. Очікував надходження обіцяні 5-7 днів без затримок. Обслуговування в магазині по телефону і онлайн приємне. Доставка НП за одну добу майже через всю Україну. Видаткову накладну надали за запитом. Рекомендую!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо за ваш чудовий відгук та високу оцінку нашого сервісу! Ми раді, що ви залишилися задоволені нашими цінами, гарантійними умовами та швидкістю доставки. Завжди раді забезпечити вас найкращим обслуговуванням як по телефону, так і онлайн. Дякуємо за вашу рекомендацію! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
bilanich рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Принтер Epson WorkForce Pro WF-C5390DW (C11CK25401), Замовлення №226517

Все добре , замовив накладним
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Віталію! Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми раді, що ви задоволені вашим новим принтером WorkForce Pro WF-C5390DW. З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Світлана Латій рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №226196

Довго шукали зарядну станцію,це був ще той квест,бо їх вже неможливо придбати,випадково натрапила на цей магазин,написала, сказали замовляйте,і ми отримали її Все прийшло в комплектації як описано
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Дякуємо, Світлано! Дякуємо за ваш детальний відгук та за те, що обрали наш магазин! Ми раді, що вам вдалося знайти потрібну зарядну станцію та що вона виправдала ваші очікування. Ваша задоволеність - наш пріоритет. Дякуємо за вашу довіру та рекомендацію! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Po50 Pofig рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Блок живлення SeaSonic VERTEX GX-1000 (12102GXAFS), Замовлення №225408

Вчасно,швидко,якісно покупкою задоволений! Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Андрію! Дякуємо за ваш відгук та вашу довіру! Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою та нашим сервісом. Дякуємо за вашу рекомендацію! З найкращими побажаннями, Команда Digital Dreams
Yaroslav Nahorniy рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: 3D-принтер Creality CR-10 SE (CRE-1001020519), Замовлення №240324

Радий що знайшов цей магазин. Все у відповідності, прінтери працюють на Україну. Продавець, уважний, взяв заздалегідь заявку на доставку. Повідомив про наявність. Чеки прикріплені і дбайливо вкладені в коробку у конверті. Повага сервісу
Відповідь представника «Digital Dreams UA»
Шановний, Ярославе! Дякуємо за ваш відгук та за ваш вибір нашого магазину! Ми раді, що ви були задоволені нашим обслуговуванням та якістю товару. Чекаємо на ваші подальші замовлення та завжди раді вас обслуговувати! З найкращими побажаннями, команда Digital Dreams!