Nastya Samoilenko рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Відеокарта ASRock Intel Arc A580 Challenger 8GB OC (A580 CL 8GO), Замовлення №25/03/2024/0097

Якість обслуговування на найвищому рівні, замовлення було швидко прийняте менеджером Вікторією. Рекомендуватиму ваш магазин своїм друзям. Дякую)
Sofia рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch 4 Pro Elite Titanium (55020AMB), Замовлення №28/02/2024/0158

Перейшовши до магазину дуже швидко знайшла потрібний товар,продавець швидко відреагував на замовлення і зв'язався зі мною.Товар повністю відповідає опису та якості.Раджу цей магазин для замовленнь.
Igronavt рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Starlight White, Замовлення №24/02l2024/0097

Досить хороший смартфон за свої гроші , Зателефонував в магазин щоб проконсультуватись при виборі телефону , Менеджер допомогла вибрати . Ціна хороша , магазин адекватний . Всім рекомендую
Анастасія Волоско рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00BXPB), Замовлення №не знаю

Купила ноутбук в даному інтернет-магазині. Задоволена спілкуванням з менеджером. Все роз'яснила детально. гравірування,віндовс поставили. це класно,що все в одному ж магазині можна отримати . доставка була швидкою + адресна по Львову безкоштовна,що взагалі дуже зручно! Однозначно рекомендую саме цей магазин! Покупкою дуже задоволена! А сервіс-не передати словами як у всьому вгодили. )
Sonia Shmyh рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №130220240097

Дуже дякую за сервіс. Навушники просто супер
Марічка рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 (NH.QH1EP.003), Замовлення №100220240015

Дуже задоволена своїм досвідом покупки у цьому інтернет-магазині. Ноутбук, який я замовила, відповідає усім моїм очікуванням. Швидка доставка і чудовий сервіс клієнтської підтримки. Рекомендую!"
Лазерне гравіювання (тобто, ноутбук не сертифікований для продажу в Україні) і офіційна гарантія виробника? Якась дивна комбінація.
Вчора Відповісти
Artur Khylskyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 вересня 2023

Хотів купити: Ноутбук MSI Raider GE78HX 13VI (GE78HX 13VI-032PL)

Назва товару не відповідає дійсності! На сайті взагалі інша модель.