Kostiantyn Kostiantyn рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V2 PRO 2023 Black (RZ04-04530100-R3M1), Замовлення №7336

Быстро под заказ отправили . Связались в вайбере, отправили меньше чем за неделю Спасибо
Ярковська Інна рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Silver (SM-T220NZSA), Замовлення №252762220

Чудовий продавець завжди на зв'язку. Дуже рекомендую.
destroyko рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Мультимедійний проектор BenQ X3000i (9H.JPD77.17E), Замовлення №без номера

Роман Герус рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач WD Blue SA510 1 TB (WDS100T3B0A), Замовлення №24790858

Все дуже оперативно. Швидко зв'язались, швидко відправили.
Геннадій силионов рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Bluetooth-гарнітура Plantronics Voyager Legend, Замовлення №249411888

Навушник якісний, давно хотів придбати
Колесник Альона рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Смартфон HUAWEI Mate 50 Pro 8/256GB Black, Замовлення №249380866

Сервісом задоволена. Не розчарували.
Oksana1010 рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Samsung galaxy book pro core i7-1165g7, Замовлення №248908811

Насторожила занижена ціна, але все таки ризикнула, і непрогадала, дякую консультанту.
Олександр Лоюк рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G82 6/128GB Meteorite Gray (PAUA0016), Замовлення №248483926

Доставили вчасно, телефоном дуже задоволений.