Жабко Тамара рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Smart Electric Toothbrush X10 Grey, Замовлення №ЕК00-039016

Купували щіточку на подарунок, подарунком задоволені) Можу відмітити швидке оформлення замовлення та доставку.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Тамаро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині!
Гирш Ольга рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Oclean Air 2 Electric Toothbrush White, Замовлення №1431

Сучасний і затишний шоурум. Дуже сподобалось осблуговування та асортимент.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Ольга, доброго дня! Ми вдячні вам за відгук й раді, що візит до нашого магазину залишив позитивні враження. Будемо чекати нової зустрічі!
Жданов Илья рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Oclean W10 new packaging Green, Замовлення №0000-002961

Купували раніше щітку Оклін, задоволені. Тепер вирішили спробувати і іригатор. Наразі все подобається, сподіваюсь що і далі так буде)
Відповідь представника «Oclean.ua»
Ілля, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишаєтесь задоволені нашою продукцією. Будемо чекати на нові покупки від вас!
Головин Артем рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Oclean Air 2 Electric Toothbrush Pink, Замовлення №108104

Сподобалось все від консультації до користування. Будемо брати ще трошки згодом. Як на подарунок, то прям те що треба.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Артем, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою.
Гроицкий Рома рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Oclean Air 2T Electric Toothbrush White, Замовлення №1300

ГромоваГалина рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Kids Electric Toothbrush Pink (6970810552409), Замовлення №793405970

Дитині подарунок на Миколая сподобався.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Галина, доброго дня! Ми вдячні вам за цей відгук й дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою. Будемо чекати на нові замовлення!
Алиев Инокентий рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Smart Electric Toothbrush X10 Blue, Замовлення №1364

Раніше не чули про цей бренд але все ж вирішили спробувати. У контакт-центрі дали гарну консультацію, розповіли щодо правильного застосування та налаштування. Всім задоволені, дякую.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашою консультацією. Будемо й надалі тримати цю планку та очікувати на нові замовлення!
Липка Елена рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Oclean X Pro Aurora Purple (OLED) (Global), Замовлення №1257

Андрій рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oclean X Pro Navy Blue, Електрична зубна щітка Oclean X Pro Navy Blue, Замовлення №OCLEAN-1214-UA

На сайті не оновлюється статус замовлення. Купив 2 місяці тому, а статус на сайті "оплачено, ще не укомплектовано". По факту швидко все отримав. Доставка за новою поштою рахунок продавця.
Відповідь представника «Oclean.ua»
Андрій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми обов'язково врахуємо ваше зауваження для покращення роботи сайту. Раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Литвин Алексей рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Kids Electric Toothbrush Blue (6970810552379), Замовлення №103352

Спочатку не звернув на неї сильної уваги, але хлопці запропонували ознайомитись ближче. Впринципі все сподобалось, тож взяли дитині. Малий у захваті Рекомендую тим, хто має малечу)
Відповідь представника «Oclean.ua»
Олексій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви й дитина залишились задоволені товаром. Будемо чекати на нові замовлення!