Sergei Patrash рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електробритва чоловіча Wahl Travel Shaver 03615-1016, Замовлення №283497101

Хороший варіант за свою ціну. Рекомендую!
Михайло рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Праска з парою Tefal FV9848E0, Замовлення №281344130

Чудовий зворотній зв?язок Відправили у день замовлення Ціна відповідала заявленій як на порталі Хотлайн так і на сайті продавця Зально сервісом задоволений
Відповідь представника «Otic»
Михайло, дякуємо за позитивний відгук, та що скористувались нашим сервісом. Приємного користування!
Oleksandr Hushpyt рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Замовляв декілька позицій а саме Bosch pnp6b6b90, Elica era c bl/a/52, Bosch hba534ebo, Tefal gc712d, Замовлення №1172

Найкращий магазин з порядними продавцями. Ціни найнижчі, все в наявності якщо чогось нема то під замовлення привезуть. Доставка на вищому рівні. Буду замовляти ще і друзям рекомендувати!
Відповідь представника «Otic»
Безмежно вдячні за такий позитивний відгук :) Було приємно допомогти Вам з підбором та доставкою товару. Щиро вдячні, що ви скористались нашим сервісом
Максим не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №273535995

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Товар прийшов не в повному комплекті. Не всі аксесуари були в наявності, які повинні були бути згідно комплектації. Обіцяли розібратися… Тепер просто не відповідають на телефонні дзвінки. Замовлення відправили на другий день. На момент публікації відгука проблема не вирішена. Відео докази розпаковки товару є.
Відповідь представника «Otic»
Доброго дня! Максиме, дякуємо за Ваш відгук! Нами товар було відправлено у повній комплектації, наш кур'єр не розпаковував товару та не порушував заводських елементів упакування, і ми у свою чергу впевнені, що з заводу комплектація була повною. Аби уникнути таких ситуацій, ми надаємо дозвіл огляду товару на відділенні перевізника та вирішуємо усі спірні питання на користь наших клієнтів. В цьому ж випадку, на жаль, огляд не проводився отримувачем. Дуже прикро, що відбулась така ситуація. Надіємось Ви і надалі скористуєтесь нашим сервісом.
Альона Мамочка рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №260138088

260138088 номер замовлення від 13.10
Відповідь представника «Otic»
Альона, дякуємо за позитивний відгук, та що скористувались нашим сервісом. Приємного користування!
Віталій Ланецький рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1WH, Замовлення №261073152

Перший раз зробив покупку в цьому магазині! Все сподобалось. Товар був в наявності.Менеджер-дівчина по телефону була дуже ввічливою. Ціна була найнижчою на Хотлайні. Гарантійний талон присутній,а от чека товарного чи фіскального не було в комплекті.
Відповідь представника «Otic»
Віталій, нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.
Ilya Komar рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Телевізор LG 32LQ631C, Замовлення №78436583495734953

Однозначно рекомендую цей магазин! Оцінка - (5 *****) Ціна на мій телевізор в цьому магазині найнижча в Україні. Продавець максимально приємний і адекватний. Товар забрав у вихідний день неділі - таке рідко зустрінеш. Купівлею і телевізором дуже задоволений! Магазину дякую!
Відповідь представника «Otic»
Ilya, щиро дякуємо за такий позитивний відгук! Приємного користування!
dinamit666 рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Машинка для стрижки Philips QC5115/15, Замовлення №258764709

Магазин хороший, товар новий якісний, ціни низькі, передзвонила дівчина з приємним голосом.
Відповідь представника «Otic»
dinamit666, щиро вдячні Вашому відгуку та з нетерпінням чекаємо нових замовлень. Приємного користування!
GalinaAmina рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Кавомолка Bosh TSM6A017C, Замовлення №258214760

Чудовий магазин з гарним вибором якісних товарів.Приємні ціни,оперативна обробка замовлення,швидке відправлення
Galina, дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування
Василь Рибак рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №252546640

Все просто чудово. Ціна супер. Продавець розумниця. Відправили в день замовлення. Задоволений на 1000%. Будемо купувати тільки тут,знову і знову. Велике спасибі за таке швидке та професійне обслуговування. ВСІМ МИРНОГО НЕБА...
Відповідь представника «Otic»
Василь, нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом. Приємного користування!