Аня Солодуха рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка MSI Claw AIM Intel Core Ultra 5 /7, Замовлення №1712681003

В магазині знайшла подарунок племіннику, про який він давно мріяв. Продавець порадив замовити нову якісну модельку ігрової приставки. Товар відправили тоді, коли й обіцяли. Швидке та професійне обслуговування. Рекомендую!
Тетяна11111111 рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Canon PowerShot G7 X Mark III Black (3637C013), Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark III Black (3637C013), Замовлення №1712053012

Робила замовлення в магазині X-media на дуже ходову модель Фотоапарата Canon Powershot G7 X Mark III та залишилась дуже задоволена! Працюють справжні професіонали своєї справи! Продавець увійшов в положення та все ж таки знайшов можливість організувати все вчасно та дуже оперативно! Асортимент краще аніж будь-де!!!! Дуже рекомендую цей магазин, хто хоче співпрацювати з відповідальним продавцем та користуватись дійсно якісною технікою! Дякую Вам за вашу роботу, я ваш клієнт назавжди:)))
ed рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4090 MASTER 24G (GV-N4090AORUS M-24GD), Замовлення №1711465007

Обслуговування чудове, комунікація швидка. Рекомендую!
Juicet рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Alpha 17 C7VG (C7VG-035XPL), Замовлення №1706699418

Купляв ноубук під замовлення, в який термін скзали що приїде в такий і приїхав. Рекомендую
Володимир Левчук рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ITH6H (82JH0055PB), Замовлення №1704442444

Чудове обслуговування, продавець проконсультував та допоміг з вибором, гарна ціна. Замовляли ноутбук Lenovo, задоволені на 100%. Син і вчиться і грається. Дякую! Магазин рекомендуємо
ddr2007 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Green (MGYN3), Замовлення №1702919842

Дуже рекомендую! До цього я робив замовлення в 3 інших магазинах які або змушували мене чекати 2 тижні, щоб потім сказати що товару немає , а інші одразу дзвонили і казали що в цьому кольорі навушники коштують на 2 тисячі дорожче. Тому це виявився єдиний магазин в якому точно написали коли товар приїде зі складу і ціна була така ж як і на хотлайні.
Jelsa Jelsa рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Lenovo Legion Go 512 GB Shadow Black, Замовлення №1702234999

Все быстро и честно. Оплатил на карту.
Станіслав Казаков рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Sony Playstation Portal Remote Player White, Замовлення №1700740415

Yevheniy Pashkov рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Смартфон OnePlus Open 16/512GB Emerald Dusk, Замовлення №1700138190

З першої відповіді на питання про товар у меседжері зрозумів, що буду замовляти тут. Комунікація швидка, професійна і приємна. Відправили теж швидко. Зробили можливим огляд товару на НП. Проінструктували як діяти при гарантійному випадку. Незважаючи на те, що товар дорогий та не массовий, придбання пройшло легко. Рекомендую!
Anton Guz рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: OnePlus Open 16/512GB Emerald Dusk , Замовлення №1698239324

Дуже задоволений, швидко зв'язалися, товару навіть у наявності ніде не було, запроповали зробити замовлення, та вказали дату надходження в Україну. Зв'язалися раніше, та відправили в той день як обіцяли. Товаром дуже задоволений, рекомендую.