Bulkarr рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Вареники Ласка, Макарони Pasta Reggia, Масло солодко вершкове Молочна гільдія, Сосиски Глобино, Замовлення №10266908

Приємні ціни, гарні умови бонусної програми
Відповідь представника «Сільпо»
Вітаємо! Нам дуже приємно отримати від вас високу оцінку нашого сервісу. Раді бачити вас у «Сільпо»!
Сергей Стаднийчук (WinAx) не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Хамон, Замовлення №10082185

Привезли хамон у такому вигляді! Порубаний кубиками, липкий, з незвичним запахом.
Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день. Щиро перепрошуємо. Напишіть нам, будь ласка, дані вашої покупки до підтримки через чат в Вайбер або Телеграм. В повідомленні вкажіть такі деталі: дата покупки, номер чека, номер телефону для зв'язку і звичайно адресу магазину. Заздалегідь дякуємо
Олександр Савченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 лютого 2024

Хотів купити: Яготинське масло

На 29 лютого в мережі магазинів сільпо, повинна відбуватись грандіозна розрекламована акція з великими знижками. Сьогодні 29 лютого через додаток робив замовлення номер 9759540 в 7.24. В моєму замовлені було Яготинське масло. Але десь о 9.20, мені зателефонували і сказали що товара немає в наявності. Як так може бути, якщо додаток пропонує придбати, я розраховую на товар, замовляю наявний товар, а потім лиш виявляється що його немає.
Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день. Щиро перепрошуємо. Попит перевищив наші очікування та закуплена кількість виявилась недостатньою. Наступного разу виправимось.
Tukanoff рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Вироби макарони ZARA «Анелліні», Замовлення №8495453

Все оперативно в цьому інтернет магазіні. Ціни "чорної п'ятниці" реальні.
Відповідь представника «Сільпо»
Дякуємо за ваш вибір та довіру. До нових зустрічей!
Daniil V не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Хотів купити: туалетний папір Диво Туалетний папір Premio Waterlily тришаровий 32 шт. (4820003837757)

Товара немає в наявності.