Ціна збігалась із заявленою на hotline
Сергей Афонин не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Піца з грушею та сиром Дор Блю, Замовлення №11834203

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Bulkarr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ікра тріски, Вареники з картоплею , Масло солодко вершкове , Замовлення №10454007 від 18.04.2024

Гарний акційні ціни, багатий вибір
Lybomyr рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Продукти, Замовлення №11737051

Все добре, всі проблеми які виникають вирішують.
Представник магазину «Сільпо»
Дякуємо за вибір та довіру. Завжди готуємо та пакуємо, як для себе. Яскравого настрою.
24 липня 2024 Відповісти
Eva рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Морозиво, сосиски, пиво та інше..., Замовлення №11315351

Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук. Асортимент товарів до замовлення залежить від наявності їх в маркеті поруч з вами. Сподіваємось, що з наступними замовленнями нам вдасться залишити виключно позитивні враження.
Антон Лысенко не рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Хотів купити: Піца

Крайне не рекомендую делать покупки в магазинах Сільпо . Постоянные проблемы, сборщики заказов сами себе на уме. Горячая линия жалобы принимает, но проблемы не решаются . Не рекомендую
Відповідь представника «Сільпо»
Добрий вечір, Антоне. Перепрошуємо за завдані незручності. Напишіть нам, будь ласка, до підтримки Telegram/Viber номер вашого замовлення й ми знайдемо шляхи вирішення. Для нас дуже важливо підтримувати високий рівень обслуговування гостей. Сподіваємось, що надалі ваші враження будуть лише позитивні. Ми завжди вам раді!
Лариса Шестакова рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: туалетний папір Сніжна Панда Туалетная бумага Арома 150 отрывов 2 слоя 8 рулонов (4823019008333), Замовлення №1064761

Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день, Ларисо. Вдячні за ваш відгук. Будемо і надалі тримати рівень якості та сервісу. Завжди вам раді
Kostiantyn не рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Хотів купити: Продукты

Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день, Констянтине. Щиро перепрошуємо за незручності. Дуже хочемо розібратись в ситуації, проте нам бракує деталей замовлення та ваших контактних даних. Напишіть нам, будь ласка, ці дані у підтримку через Вайбер або Телеграм. Заздалегідь дякуємо
Сергей Стаднийчук (WinAx) не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Хамон, Замовлення №10082185

Привезли хамон у такому вигляді! Порубаний кубиками, липкий, з незвичним запахом.
Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день. Щиро перепрошуємо. Напишіть нам, будь ласка, дані вашої покупки до підтримки через чат в Вайбер або Телеграм. В повідомленні вкажіть такі деталі: дата покупки, номер чека, номер телефону для зв'язку і звичайно адресу магазину. Заздалегідь дякуємо
Олександр Савченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 лютого 2024

Хотів купити: Яготинське масло

На 29 лютого в мережі магазинів сільпо, повинна відбуватись грандіозна розрекламована акція з великими знижками. Сьогодні 29 лютого через додаток робив замовлення номер 9759540 в 7.24. В моєму замовлені було Яготинське масло. Але десь о 9.20, мені зателефонували і сказали що товара немає в наявності. Як так може бути, якщо додаток пропонує придбати, я розраховую на товар, замовляю наявний товар, а потім лиш виявляється що його немає.
Відповідь представника «Сільпо»
Добрий день. Щиро перепрошуємо. Попит перевищив наші очікування та закуплена кількість виявилась недостатньою. Наступного разу виправимось.
Tukanoff рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Вироби макарони ZARA «Анелліні», Замовлення №8495453

Все оперативно в цьому інтернет магазіні. Ціни "чорної п'ятниці" реальні.
Відповідь представника «Сільпо»
Дякуємо за ваш вибір та довіру. До нових зустрічей!