Наталія рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Електронна ударна установка MPS-150 E-Drum Set, Замовлення №1214

Програма лояльності магазину та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів зробили мій досвід покупок ще приємнішим, мотивуючи повертатися та робити нові покупки.
Таня Клименко рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Цифрове піаніно KDP120, Замовлення №1211

Всі товари, які я замовляла, були уважно упаковані з дотриманням усіх норм безпеки. Це свідчить про високий професіоналізм і турботу магазину про своїх клієнтів.
Iren Serbeniuk рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Процесор ефектів для бас-гітари B1 FOUR, Замовлення №1082

Задоволена покупкою та роботою магазину. Привабили ціни та оперативність працівників, замовляла на подарунок процесор та отримала замовлення швидше потрібних термінів.
Анна рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Електрогітара Squier MINI Stratocaster, Замовлення №1200

Товар, який я отримала, повністю відповідав опису та моїм очікуванням. Якість була на висоті, що зробило покупку ще більш вигідною. Відчувається, що магазин дбає про своїх клієнтів, пропонуючи лише найкращі товари.
Тарас рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: DJ програвач AT-LPW30TK, Замовлення №1187

Залишився вражений від якості роботи персоналу
Олександр Редька рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном EP-E70A Black, Замовлення №1180

Приємні та обізнані продавці. Ціни на деякі товари можуть бути нижче ніж у інших. Рекомендую.
Руслан рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Електронна ударна установка Nitro Mesh Special Edition, Замовлення №1136

Приємні консультанти, гарно знають товар, терплячі бо спокійно відповідають на мої найтупіші питання
Олег Сагайдачний рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Beoplay HX Black Anthracite (1224000), Замовлення №1114

Приємні бонуси та подарунки. Відчуваєш себе важливим клієнтом завдяки додатковим бонусам і подарункам.
roche8075 рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: DJ контролер DJ-808, Замовлення №1110

Цей інтернет-магазин - справжній партнер для тих, хто цінує свій час і гроші. Все, що потрібно, знаходиться на власному порозі віддалення
Володимир Ілечко не рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Хотів купити: Цифрове піаніно KORG B2-BK, Цифрове піаніно B2

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Пишуть та декларують наявність,а по факту товару не має! Не обновляють наявність