Олег Костенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2024

Хотів купити: Xiaomi Poco X6 Pro 12-512GB Yellow

Делал заказ 5.04.2024(Пятница). Сказали что в Понедельник(08.04.2024) будет курьер уже, ждать звонка от него. Звонка я так и не дождался. Очень жаль, расчитывал приобрести товар, но продавец видимо не заинтересован в продаже. По этому не рекомендую магазин.
Відповідь представника «Retech»
Перепрошуємо за те, що спочатку ви отримали негативні емоції! Але ми дуже раді, що все ж проблема була вирішена! Ми зробили висновки, провели виховну роботу, тому обіцяємо в майбутньому не допускати таких помилок.
Удивлен моментальной реакцией магазина с извинениями и объяснениями ситуации. Товар получил + хороший подарок. Действительно магазин который отвечает за свои ошибки, что редкость. Рекомендую.
11 квітня 2024 Відповісти
Oleksandr K рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8/256GB Forest Green, Замовлення №42334

Магазин рекомендую, відправили в день оплати, оплачував за реквізитами на ФОП(передплата), товар відповідає заявленому на сайті. Товар надійно запаковують, пакетик магазину та чек в коробці
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за відгук! Приємного використання!
speckor рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Chalk, Замовлення №479122

Прекрасний сервіс і клієнтоорієнтованість. Рекомендую!
Відповідь представника «Retech»
Вітаємо з покупкою! Дякуємо що обрали нас та залишили відгук! Приємного користування!
Алина Бражник рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №720803

Відповідь представника «Retech»
Вітаємо з покупкою! Дуже дякуємо, що обрали наш магазин і залишили корисний відгук не тільки для покупців, а й для нашої Команди, ми звернемо увагу на всі недоліки і виправимо їх у найближчий час.
Polina Ponomarenko рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Gold (MQAJ3), Замовлення №448

Купила собі новий айфон 14 pro max 512 . Залишилась дуже задоволеною, починаючи від привабливої ціни, закінчуючи ввічливим та професійним обслуговуванням. Телефон працює без нарікань, все на вищому рівні. Буду радити друзям та знайомим 100 процентів .
Відповідь представника «Retech»
Вітаємо з покупкою! Дуже дякуємо що обрали наш магазин та залишили приємний відгук!
Олег Маджугин рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №#306

Окуляри вогонь, були питання з приводу доставки, вирішили у телефонному режимі, дуже вдячний за оперативність.
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за відгук! Раді що вам все сподобалось! Чекатимемо на вас знову!
Sergiy Borysenko рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №738

Рекомендую цей магазин! Трішки морочили цьому продавцю голову, так як дочка то білий колір хотіла, то чорний, не могла ніяк визначитись, але віднеслись з розумінням, за що їм щиро вдячні. Телефон прийшов через день після відправлення, за що також вельми вдячні. Дочка задоволена, а це для мене основне, за що від мене велике ДЯКУЮ!
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за замовлення! Дуже раді, що ваша дочка задоволена!
Andrey Protasevych рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Ocean Teal, Замовлення №399

Купував смартфон Xiaomi, ціна одна з найнижчих на хотлайн, доставка новою поштою безкоштовна, версія глобал. Зверніть увагу що наклейка "Global Version" не завжди клеється на коробку. Коробка глобал версії має бути на англ, а також можна перевірити по серійному номеру чи IMEI тут https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei
Відповідь представника «Retech»
Дуже дякуємо за приємний та інформативний відгук!
Дмитрий не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Хотів купити: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB

Після оформлення замовлення не передзвонили. На мій дзвінок ніхто не відповів.
Відповідь представника «Retech»
Нам дуже прикро, що відбулась така ситуація( Ми провели відповідну бесіду з менеджером, який обробляв ваше замовлення і в майбутньому таких ситуацій не повториться. В знак вибачення, надамо вам знижку 300грн на наступне замовлення. Тому чекатимемо вас знову;)
viber рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №273

Обрав товар за критеріями найкраща ціна, найкращі умови доставки, можливість оплати частинами. Магазин новий тому трохи хвилювався, щоб все пройшло без проблем. Після розмови з менеджером оформив покупку. Списання по оплаті частинами остаточно відбулося вже після того, як я забрав товар. Товар новий, запакований, працює справно. Дякую за надану можливість купити по хорошій ціні, ще й оплатою частинами.
Відповідь представника «Retech»
Вітаємо з покупкою! Дякуємо що обрали нас та залишили приємний відгук!