Натали Ковердан рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: samsung galaxy s20 ultra dual sim 5g, Замовлення №3295

Чудовий магазин,а головне!!! оригінальний в моему випадку телефон?
Артем Селевич рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG), Замовлення №3250

Заказывал первый раз в этом магазине. Остался доволен, сервис на уровне. Рекомендую телефон и магазин)
Сергей Шаповалов рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G SM-N9860 12/256GB Mystic Black, Замовлення №20450878031929

Все добре, єдино що не спадобалось в комплектаціі не було чохла
Taras Igorovuch рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Тактичний бронешолом, Велосипедний шолом Urge Archi-Enduro RR / размер S, bleu/rouge/blanc (HE2559EBRW-S), Замовлення №3088

Продавець проконсультував на всі 100 Відправили швидко, все на високому рівні
M123987 не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S20 SM-G980, Смартфон Samsung Galaxy S20 SM-G980 8/128GB Grey (SM-G980FZAD), Замовлення №20 4508 2836 0962

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Тяка Евгений не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Silver (MLL73), Замовлення №№3043

Решили проблему, возникло небольшое недоразумение, произвели возврат средств Спасибо за оперативное решение вопроса
10 лютого 2024 Відповісти
Любомир Мелько не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (12/256GB) Phantom Black (SM-G998B/DS) DOUS, Замовлення №2963

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Произвели возврат средств
8 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «FEDOX» відповів на коментар Тяка Евгений
Питання вирішили, за доставлення гроші виплатили!
10 лютого 2024 Відповісти
Любомир Мелько відповів на коментар Fedox Shop
Ви правильно пишіть, за доставку ви грошей не повертали. Ви повернули гроші за товар, а за доставку в 4 сторони платив я. Вартість товару становила 28500 грн. Після прохання повернути кошти, повернули 28100 грн, 400 грн вони забрали нібито за доставку, за яку оплачував я)) Після двох днів суперечок, 400 грн повернули.
11 лютого 2024 Відповісти
Roman Malyk рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G9980 12/256GB Phantom Black, Замовлення №2932

Телефони не сертифіковані в Україні і не відповідають опису на сайті. В моєму телефоні виявилась відсутня опція eSim і процесор був вказаний Samsung Exynos 2100, а насправді встановлено Qualcomm Snapdragon 888. Із позитивного, магазин погодився з претензіями і запропонував замінити телефон і оплатити пересилку.
Alisher Kadirov рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №2967

Спасибі велике менеджеру, допоміг зорієнтуватися яку модель взяти. Швидко приїхав, і ціни набагато нижчі, ніж у інших продавців. Замовлятиму ще;)
Aleksandr Zorin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988U 12/128GB Black, Замовлення №2719

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив телефон, через місяць користування екран став блимати зеленим, на сайті зазначено що телефон новий але якщо придивитися то на задній панелі є літера В яку не видно якшо протерти а коли помазати то стає чітко видно. Написав в магазин, відповіли що треба надіслати телефон для перевірки, але після питання куди відправляти відключились і не відповідають. Можливо відповідь таки прийде колись, але якшо товар відновлений то треба писати так як є, а не писати новий і вводити в оиану покупця